ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

دو دختر نوجوان قربانی يک "قتل ناموسی" شدند

فردی در يکی از روستاهای

فردی در يکی از روستاهای شهرستان دشستان استان بوشهر برای جلوگيری از ازدواج خواهرزاده ۱۶ ساله‌اش با مردی متأهل وی را به قتل رساند. اين فرد خواهر ۱۳ ساله اين دختر را نيز کشت.

به گزارش روزنامه اعتماد، "دايی ۳۵ ساله برای اين‌که از ازدواج خواهر‌زاده ۱۶ ساله‌اش با مرد متأهل جلوگيری کند، هم او را کشت هم خواهرزاده ۱۳ ساله‌اش را. او بارها با مخالفت خانواده‌اش روبه‌رو شد و نهايتا در ۲۹ شهريورماه در حالی که دايی‌اش تصميم داشت مجددا با او صحبت کند باز هم مخالفت کرد و اين مخالفت‌ تنها يک عکس‌العمل داشت؛ يک گلوله از کلت دايی‌اش سرش را نشانه رفت و تمام."

به نوشته اعتماد "بر اساس شنيده‌ها خواهر کوچک‌تر زمانی که ديد دايی‌اش تصميم دارد به خواهرش شليک کند، خود را بين خواهر بزرگ‌تر و دايی‌اش قرار داد و گلوله اول به وی برخورد کرد."

به گفته سرهنگ حسين بارونی، رئيس پليس آگاهی استان بوشهر "مسائل ناموسی در حال حاضر يکی از بزرگ‌ترين مشکلات شهرهای کوچک و به‌ويژه روستاهايی است که اطلاع‌رسانی در آن‌ها زياد انجام نمی‌شود."

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.