ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

بن بست مسکن مهر

ساختمان‌های «مسکن مهر» در قائمشهر

نابسامانی و عدم رضایت اهالی «شهرک صدف» از مجموعه ساختمان‌های «مسکن مهر» در قائمشهر موجب شده که اهالی خانه‌های خود را ترک کنند.

در استان مازندران، گم شدن پول و اختلاس‌های مرتبط با ارتباط‌های مالی مسکن مهر، این پروژه را با شکست روبرو کرده است.  پیمانکاران برای تکمیل واحدها، پول ندارند. مشکلات ایمنی سازه در زیربناها، برق‌رسانی، آب‌رسانی، گاز رسانی، نصب آب گرم‌کن، طراحی و ساخت سرویس‌های بهداشتی در واحدهایی که ساخت آن‌ها به پایان رسیده به قدری جدی است که سقف و دیوارهای منازل ترک برداشته، سیم کشی‌ها کار نمی‌کنند و خطر گازگرفتگی ساکنان را تهدید می‌کند. واحدهایی که ساخت آن‌ها تمام نشد، رها شده‌اند و پیمانکاران بر سر کار نمی‌آیند.

عباس آخوندی از روزی که بر صندلی وزارت راه و شهرسازی دولت یازدهم تکیه داده، به عوامل مسکن مهر هشدار داده که باید کار را ادامه دهند. اما دست‌اندرکاران، ساخت‌وساز مسکن مهر را عملاً متوقف کرده‌اند. ۷۵ درصد واحدهای مسکونی مهر در سراسر ایران هنوز به مرحله افتتاح و بهره‌برداری نرسیده‌اند و این در حالی‌ست که پیش خریداران در انتظار مسکن‌اند.

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.