ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

دستگیری جمعی به اتهام همجنسگرایی در کرمانشاه، واقعیت یا صرفا ادعا؟

در این برنامه گفت‌وگویی خواهیم داشت با ساقی قهرمان،مدیر سازمان دگرباشان جنسی در تورنتو درباره بازداشت و محاکمه چندین نفر در کرمانشاه به جرم همجنس گرایی و شیطان پرستی.

پنجشنبه هفته گذشته ۱۸ مهر ۱۳۹۲ یک سایت متعلق به سپاه پاسداران در کرمانشاه، خبری را منتشر کرد که خیلی سریع در سایت‌ها و میان فعالان حقوق دگرباشان جنسی بازتاب یافت: «یک شبکه چند ده نفری هم‌جنس‌بازی و شیطان‌پرستی در شهر کرمانشاه متلاشی شد».
این نخستین مرتبه نیست که جمعی به اتهام همجنس‌گرایی و زیر چنین عناوینی در ایران بازداشت و احیاناً محاکمه می‌شوند. پیش‌تر هم خبرها و گزارش‌هایی مشابه از برخی دیگر از شهرستان‌ها منتشر شده بود که حاکی از بازداشت دسته جمعی همجنس‌گراها بود.
آیا به واقع دستگیری‌هایی از این دست هدفمند هستند؟ آیا به راستی جمعی که در یک تالار مهمانی در کرمانشاه دستگیر شده‌اند توأمان همجنس‌گرا و شیطان‌پرست هستند؟ چرا باید ادعای همجنس‌گرایی این بازداشت شده‌ها را باور کرد اما ادعای شیطان‌پرستی آن‌ها را منکر شد؟
به بهانه دستگیری ۱۷ نفر در کرمانشاه به اتهام همجنس‌گرایی با ساقی قهرمان مدیر سازمان دگرباشان جنسی در تورنتو گفت‌وگویی داشته‌ایم که در زیر می‌شنوید:

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • دستگیری جمعی به اتهام همجنسگرایی در کرمانشاه، واقعیت یا صرفا ادعا؟ | IRQO

    […] لینک به منبع […]