ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

اعتراض شماری از شهروندان مريوان به مرگ مشکوک يک دانشجو

شماری از شهروندان مريوان به

شماری از شهروندان مريوان به نشانه اعتراض به "عدم امنيت در دانشگاه‌ها و اهمال رسيدگی به پرونده‌ مرگ مشکوک سحر چوينی"، راهپيمايی مسالمت‌آميزی برپا کردند.

تشييع پيکر سحر چوينی

به گزارش کُردپا، يکی از شرکت‌کنندگان در اين راهپيمايی گفت: "نيروهای امنيتی علاوه بر ممانعت از اين راهيپمايی، دوربين‌های عکاسی و فيلمبرداری را توقيف نموده که با مخالفت شديد مردم، ادامه‌ چنين اقدامی متوقف شد."

سحر چوينی

کُردپا به نقل از نزديکان خانواده چوينی نوشته است که "اعلام خودکشی اين دانشجو از سوی مسئولان دانشگاه نوعی سرپوش گذاشتن به پرونده است و دانشکده‌ پزشکی دانشگاه همدان مسئول مرگ سحر چوينی می‌باشند."

پزشکی قانونی گفته است علت مرگ خفگی نيست و اين دانشجو پيش از حلق‌آويز شدن به علت ضربه مغزی فوت شده است.

روزهای شنبه و دوشنبه هفته‌ جاری نيز دانشجويان دانشکده‌ پزشکی دانشگاه همدان به نشانه‌ اعتراض به بی‌توجهی مسئولان دانشگاه و همچنين همدری و حمايت از خانواده‌ سحر چوينی دو بار تجمع کردند.

روز جمعه ١٩ مهرماه، جسد سحر چوينی دانشجوی ترم دوم رشتە‌ پرستاری دانشگاه علوم پزشکی همدان در حالی که يک روسری تيره‌رنگ دور گردنش پيچيده شده و به ميله‌های تختش آويزان شده بود، در خوابگاه دانشگاه پيدا شد.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.