ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

فعالان سياسی کُرد خواهان رفع تبعيض‌های مديريتی و شهروندی در ايران شدند

شماری از فعالان سياسی کُرد

شماری از فعالان سياسی کُرد در ديدار با اسحاق جهانگيری، معاون اول رئيس‌جمهور ايران خواهان لغو تبعيض‌های مديريتی و شهروندی در اين کشور شدند.

اسحاق جهانگيری، معاون اول رئيس‌جمهور ايران با فعالان سياسی کُرد ديدار کرد

جهانگيری در اين‌باره در صفحه فيس‌بوک خود نوشت: "در ديدار با جمعی از فعالان سياسی استان کردستان اعم از شيعه و سنی شرايط روز اين استان تشريح شد...حاضران تأکيد داشتند که بيانيه آقای دکتر روحانی (رئیس‌جمهور ایران) درباره حقوق اقوام و مذاهب و تأکيد به همبستگی ملی و سخنرانی ايشان در سنندج موج ايجاد کرد و مردم کردستان دکتر روحانی را انتخاب کردند تا وضع موجود را تغيير دهند."

اين فعالان سياسی "اولين نمود دولت در کردستان را تعيين استاندار دانستند" و ابراز اميدواری کرده‌اند که "اين انتخاب نشانه تدبير دولت دکتر روحانی باشد."

جهانگيری افزوده است: "من هم با توجه به اهميت استان کردستان گفتم که پاسداری از اعتماد مردم وظيفه همه دولتمردان است و من هم به سهم خودم در تحقق خواست‌های مردم کردستان تلاش خواهم کرد."

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.