ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

«مشاور» ریدلی اسکات

در برنامه سینمایی اکران این هفته به معرفی فیلم «مشاور» ساخته ی ریدلی اسکات، فیلمساز انگلیسی می پردازیم. این فیلم تریلری جنایی است و فیلمنامه ی آن را کورماک مک‌کارتی، نویسنده‌ی نامدار آمریکایی نوشته است.

از هفته گذشته نمایش عمومی فیلم «مشاور» تازه‌ترین ساخته‌ی ریدلی اسکات، فیلمساز شناخته‌شده‌ی انگلیسی با فیلمنامه ای از کورماک مک‌کارتی، نویسنده‌ی نامدار آمریکایی در سینماهای کشور آمریکا آغاز شده است. در اکران این هفته به معرفی این فیلم می‌پردازیم.
«مشاور» از ۲۵ اکتبر در سینماهای آمریکا و کانادا به روی پرده رفته و از نیمه ماه نوامبر اکران جهانی آن در سینماهای کشورهای اروپایی و آسیایی نیز آغاز می‌شود. این تازه‌ترین ساخته ریدلی اسکات، یک تریلر جنایی است که موضوع مواد مخدر را دست‌مایه‌ی خود قرار داده است. داستان در مرز مکزیک و ایالت تگزاس آمریکا آغاز می‌شود، جایی که محموله‌های بزرگ مواد مخدر بارگیری و روانه‌ی آمریکا می‌شوند. مایکل فاسبندر نقش مشاور یک وکیل بی‌نام را بازی می‌کند که به تازگی نامزد کرده است. او تصمیم می‌گیرد در تجارت پرسود مواد مخدر سرمایه‌گذاری کند، اما ورود او به دنیای مواد مخدر مشکلات بزرگی برایش ایجاد می‌کند.
هر هفته در «برنامه سینمایی اکران» نگاهی داریم به یکی از فیلم‌های مهم روی پرده سینماهای جهان. در این برنامه مروری داریم بر خلاصه‌ی داستان فیلم٬ معرفی عوامل سازنده٬ گفته‌های فیلم‌سازان٬ چگونگی ساخت فیلم و نمایش آن و در نهایت نظر برخی از منتقدان معروف‌ترین و شناخته‌شده‌ترین مجله‌های سینمایی و روزنامه‌های جهان درباره فیلم. همچنین در این برنامه می‌توانید بخش‌هایی از صدای پیش‌پرده فیلم و موسیقی متن آن را بشنوید.

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.