ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

از بازارهای ایران به دنیای مد سان‌فرانسیسکو

عکاسی مد در ایران

مجله FSHN که نشریه تخصصی مد، طراحی لباس و زیورآلات در سان‌فرانسیسکو آمریکاست، در اولین شماره سال ۲۰۱۴ خود، گزارشی را به دنیای مد در ایران اختصاص داده است.

عکاس این سرمقاله، افرا پورداد، در سفری که به ایران داشته به طراحان لباس سر زده و از مدل‌های لباس در بطن روزمرگی بازارهای تهران، تجریش و کاشان عکاسی کرده است. گوتام گوسانی، سردبیر مجله معتقد است که پورداد از با استعدادترین عکاسان در منطقه سان‌فرانسیسکو است و در این باره می‌گوید: «ما مفتخر هستیم که مجله ما می‌تواند این پروژه شگفت انگیز را منتشر کند».

FSHN مجله‌ای پیشرو در دنیای طراحی لباس است که تجربه طراحی لباس را محدود به بازارهای اصلی جهان مد نمی‌داند و سعی دارد تجربه‌های فرهنگ‌های مختلف در طراحی لباس و عکاسی حوزه مد را پوشش دهد. تصاویر زیر پیش‌نمایشی از گزارش تصویری و سرمقاله‌ای هستند که مجله FSHN منتشر خواهد کرد.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.