ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

پیام سایر زندانیان: به اعتصاب غذای خود در اوین پایان دهید

در هشتمین روز از اعتصاب

در هشتمین روز از اعتصاب غذای چهار زندانی سیاسی بند ۳۵۰ زندان اوین، چهل نفر از هم‌بندیان آنان و نیز ۱۱ زندانی سیاسی دیگر در زندان رجایی‌شهر کرج، با فرستادن پیام‌هایی جداگانه، از این زندانیان خواسته‌اند که به اعتصاب غذای خود پایان دهند.

عبدالفتاح سلطانی، امیر خسرو دلیر ثانی، سعید مدنی و مهدی خدایی، از ظهر روز شنبه گذشته، ۱۲ آبان‌ماه در اعتراض به وضعیت زندانیان بیمار و عدم توجه مسئولان زندان به وضعیت آنان، در بند ۳۵۰ زندان اوین دست به اعتصاب غذا زده‌اند.

در بخشی از متن نامه زندانیان رجایی‌شهر، به این زندانیان اعتصابی در اوین آمده است که: "ما از پشت دیوارهای بلند رجایی‌شهر، طنین صدای اعتراض شما را شنیدیم و بر شرافت انسانی و روح فداکارتان درود می‌فرستیم. یقینا وجود ارزشمند شما و سلامتی روح و جسمتان سرمایه‌ای گران‌قدر برای آینده ایران است."

جعفر اقدامی، مسعود باستانی، وحید تیزفهم، جمال‌الدین خانجانی، سعید رضایی، سید محمد سیف زاده، بهروز عزیزی توکلی، کیوان صمیمی، مهدی معتمدی مهر، عفیف نعیمی، مصطفی نیلی زندانیانی هستند که این نامه را امضا کرده‌اند.

همزمان، ۴۰ زندانی دیگر بند۳۵۰ اوین نیز با انتشار نامه‌ای خواهان پایان بخشیدن به این حرکت اعتراضی شده‌اند.

در بخشی از نامه این زندانیان نیز آمده:" اینجانبان که چندی است برای حمایت از هدفی که عدم اجرای آن توسط مسئولین باعث این اعتصاب گردید خواستار ملحق شدن به این حرکت شما بوده و هستیم لیکن با توجه به وضعیت جسمانی حضرات و قول‌هایی که در این مدت به جهت اجرای موارد ذکر شده از مقامات زندان دریافت نمودید، درخواست صمیمانه‌ی پایان دادن به اعتصاب را داشته

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.