ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

برنامه سینمایی اکران: معرفی فیلم «نبراسکا» ساخته ی الکساندر پین، فیلمساز سرشناس آمریکایی

«نبراسکا» ساخته‌ی الکساندر پین، یک فیلم سیاه و سفید است که داستان سفر پدر و پسری از مونتانا به نبراسکا برای دریافت جایزه‌ای نقدی را به تصویر می‌کشد.

از این هفته نمایش عمومی فیلم «نبراسکا» آخرین ساخته‌ی السکاندر پین، فیلمساز آمریکایی برنده‌ی جایزه‌ی اسکار در سینماهای آمریکای شمالی آغاز شده است. در اکران این هفته به معرفی این فیلم می‌پردازیم.
«نبراسکا» نخستین بار امسال در بخش مسابقه‌ی اصلی جشنواره‌ی فیلم کن به نمایش درآمد. این فیلم نامزد جایزه‌ی نخل طلایی این جشنواره بود و در نهایت جایزه‌ی بهترین بازیگر مرد جشنواره‌ی کن امسال را از آن خود کرد. «نبراسکا» پس از آن در جشنواره‌های بسیار دیگری چون نیویورک، لندن و ونکوور نیز به روی پرده رفت و از هفته‌ی اول ماه دسامبر به مرور نمایش آن در کشورهای اروپایی نیز آغاز می‌شود.
این تازه‌ترین ساخته‌ی الکساندر پین، یک فیلم سیاه و سفید است که داستان سفر پدر و پسری از مونتانا به نبراسکا برای دریافت جایزه‌ای نقدی را به تصویر می‌کشد. ماجرا از آنجا آغاز می‌شود که وودی گرانت با بازی بروس درن از روزنامه‌ای نامه‌ای دریافت می‌کند که در آن نوشته او برنده‌ی جایزه‌ای یک میلیون دلاری شده است. او که نامه را باور کرده تصمیم می‌گیرد که از خانه‌اش در مونتانا به دفتر مرکزی روزنامه‌ای که وعده‌ی بردن این جایزه را داده، به لینکلن نبراسکا برود، این در حالی است که به نظر دیگران این نامه تنها یک کلک تبلیغاتی است و پولی در کار نخواهد بود. با اصرار وودی، سرانجام پسر او تصمیم می‌گیرد در این سفر او را همراهی کند.
هر هفته در «برنامه سینمایی اکران» نگاهی داریم به یکی از فیلم‌های مهم روی پرده سینماهای جهان. در این برنامه مروری داریم بر خلاصه‌ی داستان فیلم٬ معرفی عوامل سازنده٬ گفته‌های فیلم‌سازان٬ چگونگی ساخت فیلم و نمایش آن. در نهایت نظر برخی از سرشناس‌ترین منتقدان و شناخته‌شده‌ترین مجله‌های سینمایی و روزنامه‌های جهان درباره فیلم را می‌شنویم. همچنین در این برنامه می‌توانید بخش‌هایی از صدای پیش پرده‌ی فیلم و موسیقی متن آن را بشنوید.

[podcast]http://www.zamahang.com/podcast/2010/20131118_Farhangi_Ekran_Cinema_M_Yousefipour.mp3[/podcast]

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.