ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

امیر تتلو، خواننده سبک "آر ان بی" بازداشت شد

سرهنگ مسعود زاهدیان، رییس پلیس امنیت اخلاقی ناجا خبر داد که امیر تتلو، خواننده سبک "آر ان بی" بازداشت شده است.

سرهنگ مسعود زاهدیان، رییس پلیس امنیت اخلاقی ناجا خبر داد که امیر تتلو، خواننده سبک "آر ان بی" بازداشت شده است.

بزرگ‌ کنید
امیر تتلو، خواننده سبک "آر ان بی" بازداشت شد

مسعود زاهدیان در گفت‌و‌گو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) اعلام کرده است که پلیس با خواننده‌های زیرزمینی که آثاری را بدون مجوز تولید و عرضه می‌کنند مقابله خواهد کرد.

زاهدیان همچنین اعلام کرد که امیر تتلو، یکی از خوانندگان موسیقی زیرزمینی ایران بازداشت شده و در اختیار مقامات قضاتی قرار گرفته است.

این افسر پلیس به خبرگزاری ایسنا گفته است همه خوانندگان موسیقی زیرزمینی شناسایی شده‌اند.

و در ادامه افزود: "اجازه نخواهیم داد در فضای قانونی کشور اتفاقی بیفتد."

او گفته است: "بحمدالله هم صداوسیما و هم وزارت ارشاد زمینه‌های لازم برای فعالیت هنرمندان را فراهم کرده‌اند و افرادی که به شکل زیرزمینی قصد فعالیت دارند باید دست از این کار خود برداشته و در قالب هنر قانونی و واقعی به فعالیت خود ادامه دهند."

امیرحسین مقصودلو ملقب به "امیر تتلو" متولد۳۰ شهریور ۱۳۶۲ در تهران، از خوانندگان موسیقی زیرزمینی ایران است. او در سال ۱۳۸۵ در شبکه وبلاگ‌های فارسی‌زبان کارش را شروع کرد و آثارش را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد. آلبوم تازه‌ای از او با نام "زیر همکف" در سال ۲۰۱۲ منتشر شده است.

امیر تتلو در صفحه فيس‌بوکش درباره نماهنگ تازه‌ای به نام "انرژی هسته‌ای" توضیح می‌دهد که این نماهنگ را صرفاً با این امید که به او مجوز فعالیت قانونی بدهند، اجرا و تولید کرده است.

صفحه فيس‌بوک امیر تتلو بیش از ۵۵۹ هزار عضو دارد.

او در یکی از یادداشت‌هایش به مخاطبانش می‌نویسد: "من عاشقِ خونوادمم و خونوادمم شمایین. من عاشقِ خونه ساختنم و خونمونم قبلاً تو خونه خوبه گفتم کجاس! من عاشقِ شمام. عاشقِ شعرامم چون به عشقِ شماست!"

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • پیام بازداشت‌های غیرسیاسی چیست؟ | گفتمان تركمنها - turkmentalk

    […] روز دوازده آذرماه، خبر بازداشت امیرحسین مقصودلو، معروف به «امیر تتلو» خواننده زیرزمینی سبک آر‌.ان‌.بی […]

  • امیر تتلو » TeekUp-Search

    […] […]