ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

مادر ستار بهشتی: قتل شبه‌عمد ستار را قبول ندارم

گوهر عشقی مادر ستار بهشتی،

گوهر عشقی مادر ستار بهشتی، کارگر وبلاگ‌نويس جان‌باخته در زندان اوين در واکنش به بسته شدن پرونده اتهام قتل عمد فرزندش در دادگاه کيفری گفت اين تصميم را قبول ندارد.

بزرگ‌ کنید
ستار بهشتی

به‌گزارش کمين بين‌المللی حقوق بشر در ايران، گوهر عشقی گفت: "من قتل شبه‌عمد ستار را قبول ندارم و آن را مسخره می‌دانم."

وی افزود: "دادگاه با بستن پرونده قتل عمد ستار کل سيستم را زير سئوال برد. آن‌ها با اين کار نشان دادند که تنها يک نفر يعنی بازجوی ستار خطا نکرده که او را محاکمه کنند و قضيه تمام شود بلکه کل سيستم خطا کرده است و نمی توانند کل سيستم را محاکمه کنند."

به‌گفته مادر ستار بهشتی "بسته شدن پرونده قتل عمد ستار به دنيا نشان می‌دهد که شکنجه هست، خيلی هم هست فقط مسئولان می ترسند که عنوانش کنند."

گيتی پورفاضل، وکيل خانواده ستار بهشتی روز سه‌شنبه ۱۲ آذرماه از بسته شدن پرونده قتل عمد ستار بهشتی با خبر شد.

گيتی پورفاضل گفته است: “ما مرگ ستار بهشتی را همچنان قتل عمد می‌دانیم و شبه‌عمد را قبول نداریم.”

ستار بهشتی آبان‌ماه سال گذشته در زندان پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات نیروی انتظامی جمهوری اسلامی (فتا) و در حین بازجویی جان خود را از دست داد. زندانیان هم‌بند بهشتی از آثار شکنجه بر بدن وی سخن گفته بودند و گفته می‌شد وی بر اثر شکنجه‌های واردشده در زندان کشته شده است.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • Bahram

    رژیم کشتار اولین بار نیست که قاتل را رها میکند،سعید مرتضوی آن آدم کش بلفطره، بپاس جنایاتش در شغلی قرارش دادند که میلیونها دلار بجیب زد. و اینک هم آزاد میگردد.بسیاری از آدم کشان در مجلس نشسته اند،و بعضی‌ در دولت روحانی.