ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

"اردوگاه اشعه ايکس" با بازی پيمان معادی در جشنواره ساندنس

فیلم “اردوگاه اشعه ایکس” ساخته پیتر ساتلر با بازی پیمان معادی و کریستین استوارت به بخش رقابتی سی‌امین دوره جشنواره فیلم ساندنس، جشنواره ویژه سینمای مستقل، راه یافت.

فيلم "اردوگاه اشعه ايکس" ساخته پيتر ساتلر با بازی پيمان معادی و کريستين استوارت به بخش رقابتی سی‌امين دوره جشنواره فيلم ساندنس، جشنواره ويژه سينمای مستقل، راه يافت.

عکس توئيتری از پيمان معادی، کريستين استوارت و لين گريسون، بازيگر سينما، به‌هنگام فيلمبرداری "اردوگاه اشعه ايکس"

"اردوگاه اشعه ايکس" در تابستان گذشته در لس آنجلس فيلمبرداری شد و موضوع آن به اردوگاه گونتانامو مربوط می‌شود و داستانی عاشقانه دارد.

در اين فيلم ستاره سينما، کريستين استوارت در نقش دختر جوانی از يک شهر کوچک ظاهر شده است که برای امرار معاش به ارتش می‌پيوندد و اميدوار است به عراق اعزام شود اما او را برای نگهبانی به زندان گوانتانامو می‌فرستند. در آن‌جا او به مرور با زندانی‌ای به نام علی دوست می‌شود که هشت سال زندان را در  گوانتانامو پشت سر گذاشته است. پيمان معادی در نقش اين زندانی ايفای نقش می‌کند.

کريستين استوارت ۲۳ ساله به‌خاطر ایفای نقش در فیلم‌هایی چون "اتاق پناهگاه"، "زاتورا"، "به خانواده ریلی خوش آمدید"، "در سرزمین زنان"، "طبیعت وحشی" و سريال "گرگ و میش" معروف است.

پيمان معادی با بازی در فيلم برنده اسکار "جدايی نادر از سيمين"، ساخته اصغر فرهادی درخشيد و جايزه خرس نقره‌ای جشنواره برلين را از آن خود کرد.

وی که زاده نيويورک است در فيلم ديگری از اصغر فرهادی به نام "درباره الی" نيز بازی کرده و خود فيلمنامه‌نويس و کارگردان است.

آخرين فيلم او "برف روی کاج‌ها" سیمرغ بلورین بهترین فیلم از نگاه تماشاگران در سی‌امین دوره جشنواره فیلم فجر را به‌دست آورد و لوح تقدیر بهترین بازیگر زن بخش نگاه نو را نصيب مهناز افشار کرد.

معادی قرار است در فيلم ديگری به نام "آخرين شواليه‌ها" ساخته کازواکی کريا نيز بازی کند.

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.