ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

همسر و مادر پيمان عارفی پس از ملاقات وی در يک سانحه رانندگی کشته شدند

ناهيد رحمانی و زيبا صادق‌زاده

ناهيد رحمانی و زيبا صادق‌زاده ، مادر و همسر پيمان (اميررضا) عارفی زندانی تبعيدشده به مسجد سليمان، در راه بازگشت از ملاقات اين زندانی سياسی در يک سانحه رانندگی کشته شدند.

به گزارش تارنمای ندای سبز آزادی اين سانحه  در جاده اهواز به تهران رخ داده است.

پيمان عارفی دو ماه پيش از دهمين دوره انتخابات رياست جمهوری در سال ۱۳۸۸ به همراه همسر خود به اتهام هواداری از انجمن پادشاهی بازداشت و در دادگاه به اعدام محکوم شد. حکم وی سپس در دادگاه تجديد نظر به ۱۵ سال در تبعيد کاهش يافت.

وی با اين‌که دو ماه پيش از انتخابات ۸۸ بازداشت شده بود، اما در دادگاه‌هایی که در جريان اعتراضات خيابانی پس از انتخابات به عنوان يکی از بازداشت‌شدگان حوادث انتخابات محاکمه شد و تحت فشار به دروغ اعتراف کرد که در زمان انتخابات در روند برگزاری انتخابات اخلال کرده است.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • بهنام

    واقعآ متاسف شدم . مصیبت وارده را به جناب پیمان عارفی و خانواده اش تسلیت عرض مینمایم و امیدوارم خداوند قادر متعال به بازماندگان صبر عنایت فرماید . روحشان شاد .