سایت جدید زمانه. نسخه آزمایشی

ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

تصويب قطعنامه سازمان ملل درباره نقض حقوق بشر در ايران

مجمع عمومی سازمان ملل قطعنامه‌ آبان‌ماه کمیته سوم مجمع عمومی اين سازمان درباره نقض حقوق بشر در ايران را به تصويب رساند و از وعده‌های دولت جديد ايران در اين زمينه استقبال کرد.

این مقاله هنوز در این سایت در دسترس نیست. لطفاً به سایت پیشین زمانه رجوع کنید.

این مقاله را در سایت قدیم ما بخوانید.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • امیر داوری

    دولت کانادا به عنوان پیشنهاد دهنده این قطعنامه چشمهایش را به روی جنایات رزیم صهیونیستی در نوار غزه بسته آنگاه نسبت به اعدام قاچاقچیان مواد مخدر در ایران اظهار نگرانی کرده است. این دولت سلطنتی همچنین به جنایات آمریکا در زندانهای گوانتانامو و ابوغریب و پایمال شدن حقوق مردم در این اردوگاهها هیچ واکنشی نشان نمیدهد، اما نسبت به حقوق یک تعداد قانون گریز و تروریست که در ایران محاکمه شده و روانه زندان شده اند احساس نگرانی می کند.منافقین (مجاهدین خلق) یک گروه تروریستی هستند که دهها هزار عملیات تروریستی در ایران انجام داده اند و بیش از 19000 از شهروندان ایرانی را به شهادت رسانده اند. برخورد با این گروهک تروریستی نقض قوانین بین المللی است اما برخورد با گروههای القائده که دست ساز دولت آمریکا نیز میباشد در راستای مبارزه با تروریست است. در بحرین فوج فوج از مردم را میکشند اما هیچ صدایی از سازمانهای حقوق بشر بلند نمیشود. رزیم دیکتاتور پهلوی دهها هزار از مردم را به خاک و خون کشیدطوریکه در 17 شهریور 1357 مجبور شدند خیابان ژاله را دوباره آسفالت کنند تا جنایت آن رژیم مخفی بماند اما سازمانهای حقوق بشری غرب روزه سکوت گرفته بودند. حالا دلشان برای حقوق مردم ایران میسوزد.چگونه دروغهای شاخدار این سازمانهای حقوق بشری غربی را میتوان باور کرد.