سایت جدید زمانه. نسخه آزمایشی

ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

استقبال از قطعنامه مجمع عمومی سازمان ملل، درباره وضعيت حقوق بشر در ايران

فدراسيون بين‌المللی جامعه‌های حقوق بشر

این مقاله هنوز در این سایت در دسترس نیست. لطفاً به سایت پیشین زمانه رجوع کنید.

این مقاله را در سایت قدیم ما بخوانید.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • داوری

    ای کاش فدراسیون بین‌المللی جامعه‌های حقوق بشر با انتشار بیانیه‌ای اقدام خشونت بار دولت آمریکا در زندانهای گوانتانامو و ابوغریب را محکوم میکرد. ای کاش فدراسیون بین‌المللی جامعه‌های حقوق بشر با انتشار بیانیه‌ای اقدامات سفاکانه و وحشیانه رژیم نامشروع صهیونیستی در اراضی اشغالی فلسطین را هم محکوم می کرد. *.

  • sina

    روزنامه «اعتماد» نیز روز شنبه با اشاره به این فیلترینگ جدید نوشت که «با توجه به این که نیمی از اعضای کارگروه ۱۲ نفره تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، از وزرای دولت یا نمایندگان آنها هستند و نیمی دیگر از قوا و نهادهای دیگر، می‌توان فیلتر وی‌چت را نخستین فیلتر رسمی گسترده  ؟ در دولت یازدهم دانست که با مسئولیت دولت جدید انجام شده‌ است.!!» این اقدام در حالی صورت گرفته است که علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، حدود یک ماه پیش در نشست فعالان رسانه‌های دیجیتال درباره فیلترینگ گفت: «امروز انتقال آزاد اطلاعات به راحتی صورت می‌گیرد و ما نیز چاره‌ای جز تسهیل دسترسی آزاد به اطلاعات نداریم و باید از این فضا بهره‌برداری کنیم.»!!!