ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

شمس‌الواعظين: در حوزه رسانه‌ها هيچ تغييری در دولت جديد رخ نداده است

ماشاءالله شمس‌‌الواعظين، روزنامه‌نگار و از

ماشاءالله شمس‌‌الواعظين، روزنامه‌نگار و از اعضای انجمن صنفی روزنامه‌نگاران ايران گفت: "در حوزه رسانه‌ها هيچ تغييری در دولت جديد صورت نگرفته است."

ماشاءالله شمس‌‌الواعظين

شمس‌‌الواعظين که سردبير روزنامه منتشر نشده "نشاط" است، به خبرگزاری کار ايران (ايلنا) گفت: "زيرمجموعه وزارت ارشاد به‌ويژه معاونت مطبوعاتی در گذشته و در دولت قبلی با آغوش باز درست همين‌طور که معاونت فعلی عمل می‌کند اهالی مطبوعات را می‌پذيرفت و با آنان گفت‌و‌گو می‌کرد اما بی‌نتيجه و بدون کوچک‌ترين اثرگذاری در تغيير وضع."

وی افزود: "اين درست‌‌ همان رفتاری است که از اين معاونت جديد در وزارت فرهنگ و ارشاد ديده می‌شود."

اين روزنامه‌نگار در مورد انتشار روزنامه نشاط گفت: "هيچ مانعی ظاهرا وجود ندارد، همه مسئولان نيز در اين زمينه تشويق می‌کنند اما هيچ اتفاق مثبتی هم در زمينه انتشار روزنامه نشاط نمی‌افتد و با اين همه ما محکوم به اميديم."

روزنامه نشاط و روزنامه هم‌میهن دو روزنامه‌ای هستند که پیشتر وعده داده شده بود در پاییز سال جاری خورشیدی منتشر خواهند شد اما با دخالت قوه قضائیه ایران، این روزنامه‌ها از انتشار بازمانده‌اند.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.