ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

سردار جزايری: دو ضلع فتنه که خارج از حصر هستند فتنه را مديريت می‌کنند

مسعود جزايری، معاون ستاد کل

مسعود جزايری، معاون ستاد کل نيروهای مسلح ايران گفت: "وزارت اطلاعات بايد نسبت به شکل‌گيری فتنه‌های جديد مراقبت کند چراکه دو ضلع فتنه که خارج از حصر هستند، فتنه را مديريت می‌کنند."

مسعود جزايری، معاون ستاد کل نيروهای مسلح ايران

به گزارش خبرگزاری فارس، مسعود جزايری تأکيد کرد که اين "دو ضلع فتنه" می‌بايست در حصر می‌بودند.

وی در سخنان خود نامی از اين "دو ضلع فتنه" نبرد.

معاون ستاد کل نيروهای مسلح ايران با بيان اين‌که حصر بايد تشديد شود، افزود: "در هيچ‌کجای جهان به کودتاگران فرصت مديريت مجدد داده نمی‌شود و اگر اين فرصت داده شود، اشتباه است."

اشاره اين فرمانده نظامی به حصر ميرحسين موسوی، مهدی کروبی و زهرا رهنورد است که بدون محاکمه از ۲۵ بهمن‌ماه ۱۳۸۹ تحت بازداشت خانگی قرار دارند.

در این مدت بارها نهادهای بین‌المللی مدافع حقوق بشر خواهان آزادی آن‌ها شده‌اند اما مسئولان حکومتی ایران به این درخواست‌ها توجهی نکرده‌اند.

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

 • mohammad

  با سلام ولی واقعا بخاطر منافع هیچ کسی نباید مملکتمنو متشنچ کنیم موسوی و کروبی بخاطر منافع شان جونهای مردم رو چه بلایی که به سرشون نیاوردن

 • Matin

  تنها و تنها برداشتی که از این حرفها می توان داشت این است که چیزی که به آن فتنه و گاهی هم کودتا ( احتمالاً این "مقام آگاه" نظامی تعریفی برای هیچکدام از این دو پدیده ندارد) گفته می شود هنوز در جریان است و ختم نشده و کسانی هم در حال هدایت آن هستند.

 • hasani

  عنوان این برنامه تجمع دانشجویی به مناسبت 9 دی اعلام شده بود و بنا بود که محمد رضا نقدی، رئیس سازمان بسیج در این مراسم سخنرانی کند اما برخلاف اعلام قبلی برگزارکنندگان این مراسم،وی در این مراسم سخنرانی نکرد. طبق گفته برگزارکنندگان این مراسم، سردار نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در میدان فلسطین حضور یافت اما پس از مشاهده جمعیت شرکت‌کنندگان در میدان فلسطین ترجیح داد که سخنرانی نکند و تجمع را ترک کرد. به گزارش ایسنا، در میدان فلسطین حدود 300 نفر حضور یافته بودند.!!

 • مسلمان دروغگو

  اقای مسعود جزایری همه و از همه بهتر خود شما خوب میدانید که منافع شما ایجاب میکند که چنین موضعی در مورد زندانیان در حصر اتخاذ کنید چون حفظ منافع شما رامجبور به زیاده حرفی میکند. وگرنه هر گس که چیزی برای از دست دادن نداشته باشد صدایش را هم بر عکس شما اینطور بلند نخواهد کرد. به قول شاعر معروف گهی زین به پشت وگهی پشت به زین.