ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

پيشنهاد تشکيل دادگاه ويژه مداحان

يک عضو هيئت امنای خانه

يک عضو هيئت امنای خانه مداحان ايران پيشنهاد داد برای جلوگيری از آسيب‌ها و انحرافات مداحی، دادگاه ويژه مداحان تشکيل شود.

بزرگ‌ کنید
مداحی محمود کريمی

به گزارش خبرگزاری فارس قاسم رضايی، عضو هيئت امنای خانه مداحان ايران، با انتقاد از وضعيت مداحی کشور گفت: "بيشتر مداحی‌های امروز مداحی اهل بيت نيست بلکه مداحی خودمان است که در آن خواسته دل‌مان را بيان می‌کنيم و مدح و سخن اهل بيت در آن جايگاهی ندارد."

وی با تأکيد بر اين‌که در کنار فعاليت‌های آموزش و اجرای مداحی عامل بازدارنده‌ای هم بايد وجود داشته باشد، افزود: "دادگاه ويژه مداحان و يا شعبه‌ای از دادگاه ويژه روحانيت به‌عنوان بازدارنده فعاليت‌های مداحی در کشور عمل کنند تا از آسيب‌ها و انحرافات مصون بماند."

قاسم رضايی "تجليل از استفاده قليان توسط يک مداح در برنامه تلويزيونی و يا استفاده از انفيه و غيره توسط مداحان" را نمونه‌هايی از آسيب‌های مداحی دانست.

عضو هيئت امنای خانه مداحان کشور همچنين گفت: "مداحی کشور بدون ايجاد عامل بازدارنده خطرناک است."

در روزهای اخير تصادف خودروی محمود کریمی، یکی از مداحان حکومتی ایران با خودروی یک زوج جوان، و تیراندازی همراهان مداح حکومتی به سوی خودروی زوج جوان بازتاب گسترده‌ای در ايران يافت.

گفته می‌شود در اين ماجرا حسن رعیت یا حسن میرکاظمی شریک مشهور بابک زنجانی، تاجر و سرمايه‌دار ايرانی، و از نيروهای موسوم به لباس شخصی نيز همراه مداح مشهور بوده است.

در همین زمینه

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • بهنام

    این هم یک ترفند دیگر برای اینکه بگویند ما خیلی خاص هستیم . در صورتیکه هیچ فرقی بین آنان و دیگر اقوام ملت از نظر قانونی وجود ندارد .

  • روزبه

    دادگاه ویژه روحانیون.  دادگاه ویژه مداحان. دادگاه ویژه سورچی ها مقیم مرکز. دادگاه ویژه دربان ها. دادگاه ویژه فوتبالیستها. دادگاه ویژه صنف قصاب. دادگاه ویژه بقالها. دادگاه ویژه پارچه فروشها زنجانی بالاتر از میدان گمرک. دادگاه ویژه سبزی فروشان ......... فقط همین مون مونده بود.