ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

طبرزدی به زندان احضار شد

حشمت‌الله طبرزدی، فعال سیاسی و دبیر

حشمت‌الله طبرزدی، فعال سیاسی و دبیر جبهه دمکراتیک ایران، برای گذراندان باقی دوران محکومیت خود به زندان رجایی‌شهر کرج احضار شد.

به گزارش تارنمای هرانا، وی باید برای فردا دوشنبه، شانزدهم دی‌ماه خود را به دفتر این زندان معرفی کند.

حشمت‌الله طبرزدی در دی‌ماه سال ۱۳۸۸ بازداشت و به ۹ سال زندان محکوم شد.

وی دوماه گذشته را در مرخصی به سر می‌برد.

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر چاپ کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟ به اندازه یک فنجان چای برای یک گزارشگر می‌توانید کمک برسانید!

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • مظفر

    حشمت عمری را به بیهودی تباه کردی برای چه و که؟ در این کشوری که امیر کبیرش یا رگ زده می شود یا سکولار و غربزده خوانده می شود یا بابی کُش تو چرا وضع خودت را درک نمی کنی برادر. عمرت را در این راه بی حاصل فنا نکن که سرآخر از تاک نشان خواهد ماند نه از تاک نشان و نکونامی هم براب کسی که رفته معنی ندارد.

  • بهنام

    درود بر مهندس حشمت الله طبرزدی عزیز که با شجاعت و متانت خود حتی لحظه ای در مقابل استبداد خم به ابرو نیاورد و به اسطوره مقاومت بدل شد . امیدوارم این وضعیت هر چه زودتر به پایان برسد و بتوانیم از عقاید و تجربیات ایشان در پیشبرد اهداف متعالی ملت ایران کمال استفاده را ببریم . با آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون . درود بر شما .