ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

روزنامه شرق: سازمان ميراث فرهنگی به محله برو بيا تبديل شده است

 روزنامه شرق در گزارشی نوشت:

 روزنامه شرق در گزارشی نوشت: "هفت‌ماه است دولت عوض شده و خيلی‌ها تصور می‌کردند آن مرد که در زمانش سازمان ميراث فرهنگی و گردشگری به محله برو بيای روسای کوتاه‌مدت تبديل شده بود حالا رفته. اما استعفای محمدعلی نجفی از رياست سازمان ميراث که تنها شش‌ماه پيش با حکم حسن روحانی به اين سازمان آمده بود به همه آن تصورات مهر باطل زد."

سازمان ميراث فرهنگی، صنايع دستی و گردشگری ايران در پنج سال گذشته شش رئيس داشته است. حميد بقايی، روح‌الله احمدزاده کرمانی، حسن موسوی، محمدشريف ملک‌زاده، محمدعلی نجفی و مسعود سلطانی‌فر شش نفری هستند که از سال ۱۳۸۸ تاکنون به عنوان روسای سازمان ميراث فرهنگی منصوب شده‌اند.

شماری از باستان‌شناسان، کارشناسان و فعالان ميراث فرهنگی با انتشار نامه‌هايی از بی‌ثباتی در اين سازمان انتقاد کرده‌اند و ميراث فرهنگی را قربانی سياسيون دانسته‌اند.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.