ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

کری و ظریف در مونیخ با هم دیدار کردند

جان کری، وزیر امور خارجه

جان کری، وزیر امور خارجه آمریکا و محمدجواد ظریف، همتای ایرانی او، صبح امروز یکشنبه در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ با یکدیگر دیدار کردند.

جن ساکی، سخن‌گوی وزارت امور خارجه امریکا، صبح امروز یکشنبه ( دوم فوریه ۲۰۱۴) در صفحه توئترش این خبر را منتشر کرد.

خبرگزاری فرانسه نیز به نقل از یکی از مقام‌های وزارت خارجه امریکا که نخواسته نامش فاش شود؛ نوشته که در این دیدار، وزیر خارجه امریکا خواهان آزادی سعید عابدینی و امیر حکتی، دو شهروند ایرانی-امریکایی شده است که در زندان‌های ایران در بازداشتند.

رویترز هم به نقل از همین مقام در وزارت خارجه آمریکا، گزارش داده که در این دیدار، جان کری آشکارا اشاره کرده که تحریم‌های اقتصادی ایالات متحده علیه ایران بر سر برنامه هسته‌ای جمهوری اسلامی، فعلا ادامه خواهد یافت.

نخستین بار، - دست‌کم به طور رسمی و علنی- وزاری خارجه دو کشور در حاشیه نشست سالانه سازمان ملل، در سپتامبر گذشته ( پنجم مهرماه ۱۳۹۲) در نیویورک با یکدیگر دیدار و گفت‌وگو داشتند.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.