ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

کشف جسد یک دختر ایرانی در ونیز

به نوشته روزنامه ایتالیایی "کوریریه دل ونتو" جسد برهنه دختری ایرانی به نام مهتاب ساوجی در یکی از کانال‌های آبی ونیز پیدا شده است.

مهتاب ساوجی

به نوشته نسخه ونیزی روزنامه ایتالیایی "کوریره دلا سرا" جسد برهنه دختری ایرانی به نام مهتاب ساوجی در یکی از کانال‌های آبی ونیز پیدا شده است. پزشکی قانونی مرگ وی را بر اثر خفگی در آب نمی‌داند و از این رو دستگاه قضایی ایتالیا در این رابطه پرونده قتل تشکیل داده است.

مهتاب دو سال پیش برای تحصیل در آکادمی هنر بررا  به شهر میلان وارد شد و در اين شهر در آپارتمانی با دوستان ایرانی اش زندگی می‌کرد. دو هفته پیش به دلایل نامعلومی که کسی از آن خبر ندارد به ونیز رفت. در روز ۳۰ ژانویه جسد برهنه او روی یکی از کانال‌ها کشف شد در حالی که تنها یک گردنبند مروارید با یک آویز به گردن داشت.

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

 • sara

  انتشار اين خبر با اين جزييات و اعلان اسم و مشخصات و همينطو ر استفاده از عكس ،واقعأ غير اخلاقيه ! شايد حرفه اي باشه ولي واقعأ به دور از انصافه !!!

 • alirezamehrabi

  متاسفانه کی هستش که از ایرانی جما عت حمایت بکنه'' این هم فراموش میشه مثل خیلی‌ها که تا الان ااتفاق افتاده '' و فراموش شدن

 • سولماز

  خوشکلی هم دردسره

 • مهدی

  بی شعوری دردسره بزرگتریه که شما بهش گرفتاری ***

 • حميد

  خدارحمتش کنه حالاکسى صاحبش شده

 • محمد

  واقعا تاسف آوره که ایرانی جماعت بدونه هیچ حمایت کننده ای آواره غربت باشه . روحش شاد

 • mohamad

  روحش شاد

 • ارام رسائی

  تاثر ما هیچ دردی از اینگونه مسائل نمکند فقط میتوانم بگویم انا لله وانا الیه راجعون