ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

کلیه مدارس تهران روز چهارشنبه تعطیل خواهند بود

مدیرکل روابط عمومی آموزش و

مدیرکل روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران از تعطیلی کلیه مدارس ۱۹ گانه پایتخت در کلیه مقاطع، در روز چهارشنبه خبر داد.

مسعود ثقفی به خبرگزاری "ایسنا" گفته که این تصمیم به به دلیل سرمای شدید هوا و لغزندگی معابر و گزارش هواشناسی مبنی بر ادامه بارندگی و برف گرفته شده است.

 پیش از این تصمیم، مدارس نوبت دوم تهران تعطیل اعلام شده بودند. متوسط برودت هوای تهران در روزهای گذشته ۶ درجه زیر صفر بوده است.

روز سه‌شنبه ۱۵ بهمن، کلیه مدارس کردستان، زاهدان و میرجاوه، زنجان، استان مرکزی، مازندران، اردبیل، نمین، سرعین، اکثر مدارس اصفهان و تمامی مدارس نوبت عصر قزوین تعطیل بودند.

دمای هوا در زنجان دوازده درجه زیر صفر اعلام شده است.

در این روز، برخی مدارس خراسان رضوی، خراسان جنوبی، نوبت صبح مدارس لرستان تعطیل اعلام شدند.

مدارس ابتدایی زابل هم  برای چهارمین روز متوالی تعطیل بودند. فرماندار زابل اعلام کرده که این تعطیلی به دلیل وزش باد سرد، برف و یخبندان و سرمای ۵ درجه سانتیگراد زیر صفر بوده است.

فرماندار زابل تاکید کرده که توزیع گاز مایع در سطح زابل به دشواری صورت می‌گیرد و این مشکل باید هرچه زودتر رفع شود.

مدیریت بحران استان زاهدان با اعلام این خبر افزود: به علت کاهش دما و لغزندگی معابر رفت و آمد در شهر زاهدان با مشکل انجام می‌شود.

رضا اربابی، مدیرکل بحران استان گفت: با توجه به تداوم بارش‌ها در خصوص آبگرفتگی معابر و طغیانی شدن معابر هشدار داد. وی از مردم خواست که از تجمع در کنار رودخانه‌ها خودداری کنند.

آموزش و پرورش مازندران اعلام کرده که تمامی مدارس غرب استان ‌(نور تا رامسر) در روز چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۲ هم تعطیل خواهند بود.

مدرسه‌های قم و چهارمحال بختیاری نیز در روز سه‌شنبه تعطیل بودند.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.