ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

۳۴ دانشجوی علوم پزشکی اهواز دچار گازگرفتگی شدند

دکتر ساسان موگهی، سرپرست معاونت

دکتر ساسان موگهی، سرپرست معاونت دانشجويی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: "۳۴ دانشجوی اين دانشگاه در اردوی مشهد در حالی که در هتل مستقر بودند، ساعت چهار صبح ديروز دوشنبه ۱۵ بهمن دچار گازگرفتگی شدند."

دکتر موگهی به خبرگزاری جمهوری اسلامی ايران (ايرنا) گفت: "مسئولان، دانشجويان را به اورژانس دارالشفای امام رضا انتقال داده و از طريق اکسيژن‌رسانی و تجويزسرم درمان شدند."

وی افزود: "نيروی انتظامی و آتش‌نشانی پس از اطلاع در محل حاضر و پس از انجام بررسی‌های لازم مشخص شد که در هتل مجاور به دليل خوب کار نکردن موتورخانه، گاز مونوکسيد توليد شده و از راه نورگير بين دو هتل، به هتل محل استقرار دانشجويان منتقل شده است."

به گفته سرپرست معاونت دانشجويی ، فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی اهواز "نيروی انتظامی هتل مجاور را پلمپ کرده و اين سهل‌انگاری پس از تشکيل پرونده از طريق مراجع قضايی در حال پی‌گيری است و با متخلفان برخورد می‌شود."

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.