ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

گزارش شهرداری تهران در مورد آتش‌سوزی خيابان جمهوری

سازمان بازرسی شهرداری تهران در

سازمان بازرسی شهرداری تهران در رابطه با آتش‌سوزی روز یکشنبه ۲۹ دی‌ماه در یک واحد تولیدی پوشاک واقع در خیابان جمهوری تهران که منجر به کشته شدن دو کارگر زن شد، گزارشی منتشر کرد.

به‌گزارش خبرگزاری تسنيم، در گزارش شهرداری تهران آمده است:  "آن‌چه تاکنون به‌عنوان جمع‌بندی‌های اوليه به‌دست آمده حاکی از تأثيرگذاری منفی دو مسئله عدم عملياتی شدن نردبام اول و شلوغی و ازدحام صحنه حادثه که عامل بازدارنده در استقرار نردبام دوم بوده، است."

شهرداری تهران همچنين ضمن قدردانی از نيروهای آتش‌نشانی، "ناايمن بودن" ساختمان مزبور، "بی‌توجهی مالک به اخطارهای ارائه‌شده به وی" و "وجود مقادير متنابهی از وسايل و اشياء قابل حريق (نخ، البسه و پشم شيشه) در مسير پله‌ها" را از ديگر عوامل اصلی اين آتش‌سوزی دانسته است.

سازمان بازرسی شهرداری تهران همچنين افزوده است که مشکلات و نواقص احتمالی مطرح‌شده در اين بيانيه توسط اين سازمان و ساير دستگاه‌های نظارتی در حال پيگيری است و هنوز به دليل آن‌که بخشی از پرونده قضايی می‌باشد به نتيجه نهايی نرسيده است.

در اين حادثه شاهدان عینی گفته‌ بودند بالابر آتش‌نشانی به دلیل نقص فنی، نتوانسته است به پنجره‌ای که دو زن کارگر قرار گرفته بودند برسد و کارگران از ترس شعله‌های آتش خود را به پایین پرتاب کرده و در دم جان باخته‌اند.

سوم بهمن‌ماه گفته شد مسئول ایستگاه‌ آتش‌نشانی مرتبط با حادثه خیابان جمهوری و راننده خودروی حامل نردبان اول بازداشت شده‌اند.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.