ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

علی خامنه‌ای، رهبری ایران: به مذاکرات هسته‌ای خوشبین نیستم

علی خامنه‌ای، رهبری جمهوری اسلامی،

علی خامنه‌ای، رهبری جمهوری اسلامی، امروز دوشنبه ۲۸ بهمن ماه در تجمعی در شهر تبریز گفت که به ادامه مذاکرات هسته‌ای با دولت‌های غربی خوشبین نیست.

به گزارش خبرگزاری‌های داخلی ایران، علی خامنه‌ای گفت هرچند به آینده این مذاکرات خوشبین نیست؛ اما با ادامه آن هم مخالفتی ندارد.

تارنمای رسمی رهبری جمهوری اسلامی هم  در گزارش خود به نقل از وی نوشت: "بعضی از مسئولین آن دولت [دولت قبلی] و این دولت فکر می‌کنند اگر در موضوع هسته‌ای مذاکره کنند مسئله حل می‌شود، در سخنرانی اول سال هم گفتم که من به مذاکره خوشبین نیستم و به جایی نمی‌رسد ولی مخالفتی هم ندارم."

صحبت‌های امروز علی خامنه‌ای در تبریز در حالی گفته شد که تنها يک روز به آغاز مذاکرات نمایندگان ایران با گروه ۱+۵ در وین باقی مانده است.

حل و فصل مذاکرات هسته‌ای ایران و پایان دادن به تحریم‌های اقتصادی دولت‌های غربی، از وعده‌های انتخاباتی حسن روحانی، رئیس جمهوری کنونی ایران است.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

 • farid

  خامنه‌ای: همان‌طور که قبلا گفتم مذاکرات هسته‌ای به جایی نمی‌رسد ( چون بمب میخواهند ) ولی ادامه مذاکرات اشکال ندارد( برای رفع تحریمها )! ظریف مامور وی هم همه را سرکار گذاشته.

 • samad

  تا مطالبات حقوق بشری و آزادی می کنند از ایران اینها خود را می بازند. می دانند چراغ عمرشان هسته ای و اقتصادی و ... نیست بلکه آزادی مردم است. البته آقای خامنه ای در اوج فلاکت کشور هنوز احساس بدر و خیبر می کند و نه شعب ابی طالب که گویا اثر مواد روانگردان باشد

 • Majid

  "در سخنرانی اول سال هم گفتم که من به مذاکره خوشبین نیستم و به جایی نمی‌رسد" و مشکل اساسی فرهنگ فسیلی و پلاسیده ما ایرانیان ۲ چیز است که هرگز ما را بجایی نمیرساند: ۱- «من» که این «من» با عقل و شعور تناسب معکوس دارد. هر چه عقل و شعور کمتر «من» و «من» کردن بیشتر. فرق هم نمیکند که این «من» شاه باشد و یا فقیه. ۲- «سخنرانی» بیهوده در فریب خود و دیگران. و باز هم این بیهودگی و خودفریبی با فضل و بصیرت رابطه اش معکوس است. هر چه فضل و دانایی بیش تحرک در زبان قلیل.  

 • nader

  کشورهای ۵ + ۱ را سر کار گذاشته اند.