ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

"فرار يک زندانی سياسی از زندان ديزل‌آباد کرمانشاه"

يک زندانی سياسی کُرد به

يک زندانی سياسی کُرد به همراه شماری از زندانيان محبوس در ديزل‌آباد کرمانشاه از اين زندان فرار کردند.

به گزارش کُردپا، در زمان انتقال شماری از فعالان سياسی از زندان ديزل‌آباد به دادگاه انقلاب شهر کرمانشاه، چند زندانی از دست مأموران فرار کردند.

هويت يکی از اين زندانيان، "م.ع.ر" زندانی سياسی کُرد ساکن شهر جوانرود اعلام شده است.

شمار زندانيان فراری زندان ديزل‌آباد کرمانشاه نامعلوم است.

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • بهنام

    فرار از زندان حق یک زندانی است ، به خصوص اگر آن زندانی سیاسی هم باشد .

  • samad

    دو زندانی سیاسی مجددا به اعدام محکوم شدند خبرگزاری هرانا – سید سامی حسینی و سید جمال محمدی دو زندانی سیاسی کُرد محبوس در زندان مرکزی ارومیه از سوی دادگاه کیفری این شهر به اعدام و ده سال زندان محکوم شدند. بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، با شکایت نماینده حقوقی سپاه ارومیه از این دو زندانی به اتهام قتل یک عضو سپاه که گفته می‌شود در درگیری با چریک‌های مخالف دولت ایران به قتل رسیده است؛ پرونده‌ای با اتهام قتل در دادگاه کیفری ارومیه بر علیه این دو زندانی سیاسی باز شد. دادگاه کیفری ارومیه بدون حضور خانواده شکات و تنها با اکتفاء به حضور نماینده حقوقی سپاه، آن‌ها را محاکمه و به اتهام قتل به اعدام محکوم نمود.!!

  • mehr

    زندان دیزل آباد کنار پادگان اموزشی ما بود.یادمه یک روزچند زندانی فرارکردند وداخل آسایشگاه ما پناه گرفتند. افرادی که درعرض چندثانیه اون بیچاره ها رو لو دادند در بین ما بسیار بودند!