سایت جدید زمانه. نسخه آزمایشی

ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

مرگ يک نوجوان در ترکيه معترضان را به خيابان‌ها کشاند

در پی مرگ يک نوجوان که در جنبش تابستان گذشته ترکیه زخمی و ماه‌ها در بيمارستان بستری بود، هزاران نفر در شهرهای مختلف به خيابان‌ها ريختند و دولت اردوغان را مسئول مرگ وی دانستند.

این مقاله هنوز در این سایت در دسترس نیست. لطفاً به سایت پیشین زمانه رجوع کنید.

این مقاله را در سایت قدیم ما بخوانید.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • میررستم فاخری

    من میررستم فاخری با گذشت بیش از بیست سال مبارزه با حاکمیت پیدا و پنهان ایران که برای اصلاح اندیشه انقلابی و هدایت جامعه به تمدن اسلامی به معنای حقیقی آن بود٬ اکنون با مشاهده وضعیت خود که تمام انسانیّتم را خرج کردم کارگر نشد و دین سود جویی افیونی حاکمیت پیدا و پنهان جامعه بوده است به این نتیجه رسیدم که دین و خدا دروغ و عاری از حق و حقیقت است. بنابر این از این لحظه همه اعتقادات توحیدی را از خود دور می ریزم و دیگر اعتقادی به دین و خدا ندارم. هرکشوری هم که از این آوارگی ام در ترکیه رهایم سازد و پناهم دهد مورد پذیرش است و اظهاراتم را برای رسمیت دادن در فیسبوک خود می آورم. اگر هم مردم مهم نیست که کجا دفن خواهم شد و یا به کدام کوه و درّه رها و طعمه چه لاشخور هایی خواهم شد فقط جنازه ام به ایران فرستاده نشود.