ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

ارمنستان ۱۰۰ هزار رأس گوسفند به ایران فروخته است

در سال ۲۰۱۳ صادرات گوسفند

در سال ۲۰۱۳ صادرات گوسفند از جمهوری ارمنستان به ایران افزايش چشمگيری داشته است.

مجله "ارمنستان نو" به‌نقل از وزارت کشاورزی ارمنستان نوشته است صادرات گوسفند از این کشور به ايران در سال ۲۰۱۲ حدود ۷۵ هزار رأس بود در حالی‌که در سال ۲۰۱۳ اين ميزان به ۱۰۰ هزار رأس رسيده است.

وزارت کشاورزی ارمنستان همچنين گفته است بخشی از اين گوسفندها به عراق نيز صادر شده‌اند. اين وزارتخانه دليل آن را افزايش تعداد گوسفندها در ارمنستان دانست.

به‌گفته آشتون هوانسيان، رئيس بخش صادرات در وزارت کشاورزی ارمنستان، صادرات گوسفند به ایران در سال ۲۰۱۱ از سر گرفته شد. در این سال ارمنستان به ایران ۱۸۵ هزار رأس گوسفند فروخته بود.

هوانسيان افزود، ارمنستان به اندازه کافی گوسفند برای فروش دارد و اين تعداد ۲۵۰ هزار رأس در سال است.

بر اساس آمار رسمی، تعداد گوسفندها و بزهای ارمنستان در سال جاری ۷۰۵ هزار رأس بود که اين تعداد چهار هزار رأس بيشتر از سال گذشته بود.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • شهروند درجه سه

    اینها همه از برکات نظام مقدس و از بصیرت رهبر مسلمین جهان است ، و از برکت وجود طرفداران ایشان و از وجود امت حزب اله حاضر در صحنه ! باز نگویید نظام اسلامی کارایی ندارد. فروش نفت خام و خرید گندم و گوشت و دیگر خوراکیها !