ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

برکناری و معرفی چند "فرمانده خطاکار" مرزبانی ایران

حسين ذوالفقاری، فرمانده مرزبانی ایران

حسين ذوالفقاری، فرمانده مرزبانی ایران از برکناری و معرفی چند "فرمانده خطاکار" در رابطه با ربودن پنج مرزبان ايرانی در سيستان و بلوچستان خبر داد.

به‌گزارش خبرگزاری مهر، حسين ذوالفقاری گفت: "چند فرمانده خطاکار در حادثه ربوده شدن پنج سرباز وطن از خدمت برکنار و تعدادی از آن‌ها که قصورشان زياد بود به مرجع قضايی معرفی شدند."

وی بدون نام بردن از اين فرماندهان، افزود: "اگر چه در حادثه ربودن پنج مرزبان ايرانی اين افراد غفلت کردند اما مسئولان مستقيم اين افراد نيز قصور داشتند و در سه روز اول حادثه پس از بررسی موضوع عده‌ای از فرماندهان از خدمت برکنار و عده‌ای منتظر خدمت شدند."

فرمانده مرزبانی ایران ضمن بيان اين‌که هر پنج مرزبان ايرانی ربوده‌شده سالم هستند گفت: "اقدامات گسترده و وسيع برای آزادی سربازان در حال انجام است که بخشی از آن کار ديپلماتيک و ديپلماسی است."

پنج مرزبان ایرانی روز جمعه ۱۸ بهمن ۱۳۹۲ در منطقه مرزی جکیگور استان سیستان و بلوچستان ناپدید شدند. پس از اين رويداد گروه جیش‌العدل با انتشار تصاویری در شبکه‌های اجتماعی مسئولیت ربودن این افراد را به عهده گرفت.

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.