ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

یک شهروند بهایی در شیراز بازداشت شد

نهادهای امنیتی یکتا فهندژ، شهروند

نهادهای امنیتی یکتا فهندژ، شهروند بهایی ساکن شیراز را بازداشت کردند.

بزرگ‌ کنید
یکتا فهندژ، شهروند بهایی ساکن شیراز

به‌گزارش هرانا، تارنمای مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، یکتا فهندژ شامگاه یکشنبه ۲۵ اسفندماه توسط ماموران وزارت اطلاعات دستگیر شده است.

مأموران امنيتی که برای بار دوم با ارایه حکم از سوی دادستانی استان فارس، به منزل یکتا فهندژ وارد شدند، پس از تفتیش منزل، لپ‌تاپ، کتاب‌ها و لوازم شخصی‌ وی را ضبط کرده و او را نیز با خود بردند.

هرانا به نقل از يک منبع آگاه که نام وی منتشر نشده نوشته است یکتا فهندژ ساعت ۲۳ و ۳۰ دقيقه به بازداشتگاه پلاک ۱۰۰ واقع در خیابان سپاه شیراز منتقل شده است.

همسر و پدر یکتا فهندژ صبح روز دوشنبه ۲۶ اسفندماه پس از مراجعه به بازداشتگاه وزارت اطلاعات، او را ملاقات کردند.

این شهروند بهايی تاکنون تفهيم اتهام نشده است و در بازداشت موقت به سر می‌برد.

هرانا می‌افزايد یکتا فهندژ، در بهمن‌ماه ۱۳۹۰ نیز مدت ۸۳ روز را در بازداشتگاه پلاک۱۰۰ سپری کرده بود و پس از صدور قرار وثیقه ۱۰۰ میلیون تومانی آزاد شد.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • آرمان شهر | Armanshahr| بنیاد آرمان شهر | هفت‌روز نامه حقوق بشری ایران ـ شماره 38

    […] یک شهروند بهایی در شیراز بازداشت شد رادیو زمانه ۲۷ اسفند ۱۳۹۲ نهادهای امنیتی یکتا فهندژ، شهروند بهایی ساکن شیراز را بازداشت کردند. […]