ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

«کار مفيد در ايران به ۴۵ دقيقه در روز رسيده است»

نتايج تازه‌ترين بررسی‌های کارشناسان نشان

نتايج تازه‌ترين بررسی‌های کارشناسان نشان می‌دهد که نارضايتی شغلی در ايران باعث شده تا ميزان کار مفيد يک فرد در روز به ۴۵ دقيقه برسد.

"نارضايتی شغلی در ايران باعث شده تا ميزان کارمفيد يک فرد در روز به ۴۵ دقيقه برسد"

روزنامه تهران نوشت: «بررسی‌ها نشان می‌دهد عدم رضايتمندی از شغل و عدم امنيت شغلی، اميد به آينده را نيز کاهش می‌دهد.»

به گزارش مرکز آمار ايران، شمار بيکاران در پاييز امسال دو ميليون و ۴۰۰ هزار نفر بوده است.

حسن موسوی‌ چلک، رئيس انجمن مددکاری ايران در همین زمینه گفته است: «ما ايرانی‌ها معمولا عادت کرديم که از شغل‌مان ناراضی باشيم اما مواردی هم ممکن است محل کار خوب باشد، اما فرد نتواند متناسب با توانايی حق و حقوق بگيرد، يا ارتقا پيدا نکند، حتی افرادی هستند که سخت کار می‌کنند و کسی آن را نمی‌بيند. اين امکان هم وجود دارد هم کار خوب باشد هم مزايا اما بالادستی اين فرد مدير شايسته‌ای نباشد.»

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • Majid

    کار مفید از کاردار مفید بر میاید و نه از یک معظمی نامفید!

  • بهنام

    متاسفانه ما به تنبلی عادت کرده و بیشتر سعی میکنیم به مشاغلی بپردازیم که کم درد سر و پر سود باشد و به قول معروف میخواهیم یک شبه ره هزار ساله را برویم . اما علت عمده دیگری هم که وجود دارد عدم وجود زیر ساختهای مناسب جهت رشد و توسعه و ایجاد مشاغل تولیدی و صنعتیست که متاسفانه حمایت باید و شاید توسط دولت انجام نمیگیرد و طبیعتآ افراد کمتری هم به اینگونه مشاغل روی می آورند و باز هم متاسفانه کشور باید در آینده تاوان سنگینی به خاطر وابستگی و عدم پیشرفت و توسعه بپردازد و جبران این عقب ماندگیها بسیار سخت و دشوار خواهد بود .

  • iraj

    اینا همه اش به خاطر تنبلی ما ایرانیاست.