ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

دبير کل سازمان ملل نوروز را تبريک گفت

بان کی مون، دبيرکل سازمان

بان کی مون، دبيرکل سازمان ملل متحد در پيامی به مناسبت نوروز تمامی زنان و مردان جهان را فراخواند تا پيام صلح و يگانگی را که در بطن جشن‌های نوروز قرار دارد فرا راه خود قرار دهند.

بزرگ‌ کنید
دبيرکل سازمان ملل: همگی‌مان برای برقراری صلح از راه بردباری، احترام و تفاهم متقابل در آن سهيم هستيم.

بان کی مون در پيام خود نوشت: "نوروز هنگامی است که ميليون‌ها نفر از غرب، مرکز و جنوب آسيا و مناطق ديگر در سراسر جهان گردهم می‌آيند، همان‌گونه که برای بيش از سه هزار سال چنين کرده‌اند تا سال جديد و نخستين روز بهار را جشن بگيرند."

دبيرکل سازمان ملل با اشاره به ثبت نوروز در فهرست ميراث معنوی بشری در سال ۲۰۰۹، افزود: "اين ميراث ارزش‌ها و آرزوهايی را به ما يادآوری می‌کند که همگی‌مان برای برقراری صلح از راه بردباری، احترام و تفاهم متقابل در آن سهيم هستيم."

بان کی مون با تأکيد بر اين‌که "نوروز «گوناگونی»ها را به‌عنوان نيرو و بنيادی برای دنيايی صلح‌آميز و پايدار جشن می‌گيرد"، گفت: "در اين هنگام تغييرات جهانی، زمانی که تمامی جوامع با فشارهای جديد روبه‌رو هستند، نياز به همبستگی بين تمامی مردم و همگامی با سياره‌ای که در آن زندگی می‌کنيم، هيچ‌گاه تا اين اندازه ضروری نبوده است."

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.