ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

ایران: پاکستان در قبال قتل مرزبان ربوده‌شده ایرانی موضع بگیرد

حسین‌علی امیری، قائم مقام وزیر

حسین‌علی امیری، قائم مقام وزیر کشور ایران، دوشنبه ۴ فروردین (۲۴ مارس)، با اشاره به تأیید خبر قتل مرزبانی ایرانی خواهان موضع‌گیری پاکستان شد.

«جیش‌العدل» خواهان آزادی ۲۵۰ نفر در ازای تحویل سربازان ربوده شده ایرانی است

به گزارش خبرگزاری‌های ایران او افزود:‌ «چنین موضوعی بر روند مذاکرات دیپلماتیکی که بین جمهوری اسلامی ایران و دولت پاکستان در این خصوص در حال انجام است، تاثیر می‌گذارد و ادامه مذاکرات سخت خواهد شد.»

از دید مسئولان ایرانی مرزبانانی که گروه اسلامی «جیش‌العدل» در بهمن ماه سال ۱۳۹۲ در مرز جکیگور استان سیستان و بلوچستان آن‌ها را ربود، در خاک پاکستان نگه‌داری می‌شوند.

این گروه برای آزادی پنج سربازی که خبر اعدام یکی از آن‌ها را اعلام کرده، خواهان آزادی ۲۵۰ تن شده بود که بنا بر ادعای جیش‌العدل، زندانی جمهوری اسلامی هستند.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • Dariush

    پاکستان؟! شما به زنجیر و اعدام بلوچها ادامه دادید و بجای مذاکره الکی خط و نشون کشیدید! اینها قربانی ندانم کاری شما هستند.