ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

احمد خاتمی: نيروهای امنيتی جيش‌العدل را متلاشی کنند

احمد خاتمی، عضو هیأت رئیسه

احمد خاتمی، عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان و امام جمعه موقت تهران، در نماز جمعه خواهان نابودی گروه «جیش‌العدل» شد.

احمد خاتمی، عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان و امام جمعه موقت تهران

 به‌گزارش خبرگزاری «فارس»، احمد خاتمی با اشاره به کشته شدن يکی از مرزبانان ربوده شده ایرانی به دست گروه جيش‌العدل دولت پاکستان را مسئول دانست و گفت: «دولت پاکستان در مقابل شهادت مرزبانان ايرانی بايد پاسخگو باشد.»

وی در همین حال افزود: «اميدواريم مقامات امنيتی با همان عمليات قهرمانانه‌ای که برای دستگيری ريگی انجام دادند اين گروهک تروريستی را نيز متلاشی کنند.»

عبدالمالک ریگی، رهبر گروه جندالله بود که در اسفندماه ۱۳۸۸ توسط وزارت اطلاعات ایران دستگیر و روز ۳۰ خرداد ۱۳۸۹ به دار آویخته شد.

پنج مرزبان ایرانی روز جمعه، ۱۸ بهمن ۱۳۹۲، در منطقه مرزی جکیگور استان سیستان و بلوچستان ناپدید شدند. پس از این رویداد گروه اسلامی «جیش‌العدل» با انتشار تصویرهایی در شبکه‌های اجتماعی مسئولیت ربودن این افراد را به عهده گرفت.

گروه جیش‌العدل شامگاه یکشنبه، سوم فروردین‌ماه، اعلام کرد که جمشید دانایی‌فر، یکی از مرزبانان ربوده شده را اعدام کرده است.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

 • farid

  خانواده جمشيد دانايی‌فر، يکی از پنج مرزبان ربوده‌شده ایرانی در گفت‌وگو با مسيح علی‌نژاد می‌گويند که تا اين لحظه هيچ يک از مسئولان سراغ آن‌ها حتی برای دلجويی هم نرفته‌اند !!

 • Jamil

  قبلا جنگ با سنی ها را در سوریه و عراق راه انداخته اند.\  اعدام و تیرباران فله ای سنی ها سالهاست در ایران ادامه داشته -  

 • بهنام

  چطور شد ؟ شما که دو سال قبل اعلام کردید کلیه گروه های تروریستی را منهدم و نابود کردید . هر کس که تخم کینه بکارد نفرت درو میکند .

 • Majid

  صدها هزار جوان ایرانی کشه شدند در مدت ۸ سال برای متلاشی کردن حزب بعث عراق و آخر هم موفق نشدند و خمینی هم آخر سر جام زهر شکست را نوشید. حال نوبت جنگ دیگریست با جیش العدل و بعد با اهل سنت و بعد با وهابی و بعد با سلفی و بعد با حنفی و بعد  با مسلمانان دیگر. واین خود به جوش آمدن و به خود جشیدن ملت  خود جوش ایران ۳۵ سال است که همچنان ادامه دارد.