ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

يک سرباز آمريکايی با شلیک گلوله، خود و سه نظامی را کشت

سربازی آمريکايی در پايگاه نظامی

سربازی آمريکايی در پايگاه نظامی «فروت هود» تگزاس، بعد از ظهر چهارشنبه (۲ آوریل / ۱۳ فروردین‌ماه) به‌وقت محلی، سه نظامی را به ضرب گلوله کشت و ۱۶ نفر ديگر را زخمی کرد. او در نهایت خود را نیز از پای در آورد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه ، ژنرال مارک ميلی، فرمانده پايگاه نظامی «فورت هود» گفت که اين سرباز در سال ۲۰۱۱ چهار ماه در عراق بود و از روان‌پريشی و افسردگی رنج می‌برد.

به‌گفته ژنرال مارک ميلی، این سرباز به همین دلیل پس از بازگشت از مأموريت عراق تحت درمان قرار گرفته بود.

فرمانده پايگاه نظامی «فورت هود» با بیان این‌که اقدام فوق حرکتی «تروریستی» نبوده افزود حال چهار نفر از زخمی‌شدگان وخيم است.

در سال ۲۰۰۹ نيز نیدال حسن، سربازی در همین پایگاه نظامی، ۱۳ نفر از نظامیان را از پای در آورد و ۳۰ نفر را زخمی کرد.

نیدال حسن در حال حاضر فلج است و در ماه اوت سال گذشته میلادی در دادگاهی نظامی به اعدام محکوم شد.

پايگاه نظامی «فروت هود» بزرگ‌ترین پایگاه نظامی آمریکا به‌شمار می‌رود و از زمان جنگ ویتنام سربازان بسیاری را به درگیری‌های نظامی در کشورهای مختلف اعزام کرده است.

در ماه سپتامبر گذشته نیز آرون آلکسیس، عضو سابق نیروی دریایی ايالات متحده آمریکا، به يک ساختمان نیروی دریایی در واشینگتن وارد شد و با تیراندازی ۱۲ نفر را کشت و هشت نفر را زخمی کرد. وی توسط پلیس از پای در آمد.

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر چاپ کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟ به اندازه یک فنجان چای برای یک گزارشگر می‌توانید کمک برسانید!

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.