ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

مخالفت يک مرجع شیعه با ارسال پارازيت روی شبکه‌های ماهواره‌ای

آيت‌الله صادق روحانی، از مراجع

آيت‌الله صادق روحانی، از مراجع تقليد شيعه در ايران، گفت مسئولان «حتی‌المقدرو» از ارسال پارازيت روی امواج شبکه‌های ماهواره‌ای خودداری کنند.

به گزارش خبرگزاری دانشجويان ايران، ايسنا، از اين مرجع دینی پرسيده شده: «با توجه به بهره‌برداری دشمنان اسلام از شبکه‌های ماهواره‌ای جهت پيگيری و انتشار اهداف خود بر ضد اسلام و ضد منافع جهان اسلام و ضد فرهنگ جوامع اسلامی از يک سو و آسيب ارسال پارازيت بر روی اين امواج ماهواره‌ای که منجر به افزايش احتمال بروز اختلالات عصبی و مغزی، آريتمی قلبی يا توقف حرکت قلب، مرگ کودکان و نوزادان، ابتلا به سرطان خون، ام اس و بيماری‌های صعب‌العلاج و به مرور زمان مرگ خاموش مسلمانان و ساير شهروندان کشورهای اسلامی می‌شود از سوی ديگر، آيا ارسال اين پارازيت‌ها به لحاظ شرعی مجاز است يا خير و چه حکمی دارد؟»

آيت‌الله صادق روحانی در جواب گفته است: «اگر عوارض ارسال پارازيت به همان نحو است که نوشته‌ايد بر متصديان امور مملکتی واجب است حتی‌المقدور از آن جلوگيری کنند و در صورت عدم قدرت بر جلوگيری از اين کار، موظف هستند که اشخاص مبتلا به بيماری‌های ناشی از ارسال امواج را معالجه کنند.»

دولت ايران متهم است که بر روی شبکه‌های ماهواره‌ای  پارازيت ارسال می‌کند.

سال‌هاست که درباره تأثير پارازيت بر سلامت مردم صحبت می‌شود. برخی معتقدند که پارازيت‌ها به‌ويژه در چند سال اخير تأثير فراوانی بر سلامت مردم و سقط جنين داشته است اما وزارت بهداشت ايران اين موضوع را رد می‌کند.

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.