ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

فرمانده کل سپاه: دولت از توان بسیج و سپاه در اقتصاد مقاومتی استفاده نمی‌کند

محمدعلی جعفری، فرمانده کل سپاه

محمدعلی جعفری، فرمانده کل سپاه پاسداران بار دیگر از عدم استفاده دولت یازدهم از سپاه و بسيج در بحث اقتصادی مقاومتی انتقاد کرد.

بزرگ‌ کنید
محمد علی جعفری، فرمانده کل سپاه پاسداران (نفر دوم از راست)

به‌گزارش منابع خبری ایران، محمدعلی جعفری که در جمع فرماندهان سپاه و بسيج استان‌ها سخن می‌گفت اظهار داشت: «متأسفانه دولت از پيشنهادات و اقدامات بسيج برای اقتصاد مقاومتی استقبالی نکرده است و اميدواريم دولت از توان موفق بسيج و سپاه و ظرفيت عظيم مردم در اين عرصه ها استفاده کند.»

محمدعلی جعفری يک هفته پیش نیز همین انتقاد از دولت حسن روحانی را عنوان کرده بود.

وی گفته بود در عرصه اقتصادی، سپاه و بسیج این آمادگی را دارد که نقش فعال و تأثیرگذاری را ایفا کند اما دولت یازدهم باید این مسأله را از سپاه و بسیج بخواهد و بعضی زمینه‌ها را فراهم کند.

فرمانده سپاه افزوده بود: «در شرایط فعلی، بسیج ظرفیت عظیمی را در عرصه‌های مختلف اقتصادی به‌خصوص در اقتصاد مقاومتی دارد که می‌تواند در فرهنگ‌سازی در زمینه اقتصاد مقاومتی و مردمی کردن اقتصاد نقش اساسی را ایفا کند.»

فرمانده کل سپاه در حالی این سخنان را بیان می‌کند که حسن روحانی، رئیس‌جمهوری ایران شهریورماه گذشته در دیدار با فرماندهان سپاه خواهان در دست گرفتن پروژه‌های بزرگ اقتصادی توسط سپاه پاسداران شد.

روحانی گفت «شایعات» در مورد سپاه که می‌خواهند سپاه را رقیب مردم در اقتصاد قرار دهند، قبول ندارد و «سپاه رقیب مردم، پیمانکار و رقیب بخش خصوصی نیست و باید بار پروژه‌های بزرگی که بخش خصوصی قادر نیست را به دوش بگیرد.»

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • آذران

    بیشتر اقتصاد کشور را که رهبر گرفته بقیه را هم سپاه و بسیج وحوزه های اخوندی ، بخشهایی هم به بشار اسد و برای ساخت گنبد و مناره طلا در عراق و جاهای دیگر وساخت مسجد و هزینه های مسابقه قرآن خوانی و... و حزب اله لبنان روس و چین و امارات عربی و ... داده میشود . مقداری هم برای امت حزب اله حاضر درصحنه برای تظاهرات و رای دادن و سرکوب مردم است. آیا چیزی میماند که سهم سپاه و بسیج را افزایش دهند؟