ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

علی مطهری خواهان ملاقات خانواده‌ها با زندانيان بند ۳۵۰ زندان اوين شد

علی مطهری، نماينده مجلس ايران

علی مطهری، نماينده مجلس ايران در واکنش به خبرهای ضد و نقيض در مورد ضرب و شتم زندانيان سياسی بند ۳۵۰ زندان اوين خواهان ملاقات خانواده‌ها با زندانيان شد.

علی مطهری، نماینده اصولگرای مجلس ایران

به گزارش قانون‌آنلاين، مطهری افزود: «رئيس ‌سازمان زندان‌ها بايد توضيح بدهد. لااقل خانواده‌های اين زندانيان سياسی بايد در جريان قضيه قرار بگيرند و اگر برخی از آن‌ها به بيمارستان منتقل شده‌اند اجازه ملاقات به خانواده‌هایشان داده شود.»

وی گفته است: «معلوم نيست چرا شدت عمل نشان داده شده و عده‌ای مصدوم و عده‌ای به زندان انفرادی منتقل شده‌اند. شايد برخی نهادهای اطلاعاتی موازی وزارت اطلاعات برای ايجاد مشکل برای دولت جديد دست به اين اقدام زده‌اند.»

روز پنج‌شنبه ۲۸فروردين‌، سايت کلمه گزارش داد در يورشی که مأموران وزارت اطلاعات ايران، اطلاعات سپاه پاسداران و بيش از ۱۰۰نفر از سربازان گارد سازمان زندان‌ها به بند ۳۵۰اوين انجام دادند، بيش از ۳۰زندانی سياسی مورد ضرب و شتم قرار گرفته و گروهی از آن‌ها به سلول‌های انفرادی منتقل شدند.

به گفته مطهری «قوه قضائيه، وزير دادگستری و وزير اطلاعات مسئوليت دارند و بايد پاسخگو باشند و رئيس‌جمهور هم بايد از حقوق شهروندان دفاع کند.»

اين نماينده مجلس افزود: «ما اين مسئله را در مجلس پيگيری و از وزير دادگستری سئوال خواهيم کرد.»

مطهری در واکنش به سخنان غلامحسين اسماعيلی، رئيس سازمان زندان‌ها و سهراب سليمانی، مدیرکل زندان‌های استان تهران که ضرب و شتم زندانيان سياسی را تکذيب کرده‌اند، گفت: «کسانی که اين اتفاق را تکذيب می‌کنند اجازه دهند خانواده‌های اين زندانيان با آن‌ها ملاقات کنند تا حقيقت روشن شود.»

محمود علوی، وزير اطلاعات ايران نيز به روزنامه شرق گفته که اين وزارتخانه به‌زودی در اين‌باره اطلاعيه‌ای منتشر خواهد کرد.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.