ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

روزنامه‌نگاران ربوده‌شده فرانسوی در مرز ترکیه پیدا شدند

سربازان ترکيه ۳۰فروردين(۱۹آوريل)، چهار ژورناليست

سربازان ترکيه ۳۰فروردين(۱۹آوريل)، چهار ژورناليست فرانسوی را که در ماه ژوئن سال گذشته ميلادی در سوريه ربوده شده بودند، در مرز سوريه و ترکيه يافتند.

ين چهار ژورناليست توسط گروه شورشی "دولت اسلامی شام و عراق" ربوده شده بودند، اما به دست گروهی نامعلوم جمعه شب به مرز ترکيه منتقل شدند.

رئيس جمهور فرانسه، فرانسوا اولاند گفت که اين چهار نفر در وضعيت سلامت خوبی به سر می‌برند.

نيکولاس هنين، پير توره، ادوارد الياس و ديدير فرانسوا را چشم و دست بسته در استان سانليورفا يافته‌اند. اولاند گفته است که «با وجود شرايط بسيار سخت اسارت، آنها در وضعيت سلامت خوبی به سر می‌برند».

بنابر گزارش خبرگزاری «رويترز»، گفته می‌شود که اين چهار ژورناليست توسط گروه شورشی "دولت اسلامی شام و عراق" ربوده شده بودند، اما به دست گروهی نامعلوم جمعه شب به مرز ترکيه منتقل شدند. آنها پس از گذراندن بررسی‌های پزشکی، به مقامات رسمی فرانسه تحويل داده خواهند شد.

فرانسوا، گزارشگر جنگ در راديو "اروپا ۱"، و الياس، عکاس، اوايل ماه ژوئن در مسير خود به حلب ربوده شدند. هنين که برای یک مجله فرانسوی کار می‌کرد، و توره که به شبکه تلويزيونی فرانسوی-آلمانی آرته گزارش می داد، در اواخر همان ماه دستگير شدند.

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.