ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

شاهرخ زمانی به بهداری زندان منتقل شد

شاهرخ زمانی، فعال کارگری زندانی،

شاهرخ زمانی، فعال کارگری زندانی، در پی از سر گرفتن اعتصاب غذای خود و وخامت وضعيت جسمی، طی روزهای شنبه و يکشنبه، ۳۰ و ۳۱ فروردین‌، به بهداری زندان رجايی‌شهرکرج منتقل شده است.

بزرگ‌ کنید
شاهرخ زمانی

به‌گزارش هرانا، تارنمای «مجموعه فعالان حقوق بشر در ايران»، شاهرخ زمانی روزهای شنبه و يکشنبه، بر اثر افت شديد فشار خون به بهداری زندان رجايی‌شهرکرج منتقل شد ولی اجازه تزريق سرم را به پزشکان بهداری نداد و به بند خود بازگشت.

این فعال کارگری از روز ۱۷ اسفندماه در همبستگی با دراويش زندانی دست به اعتصاب غذای سه روزه زد، اما پس از تبعيد به زندان قزل‌حصار کرج از روز ۲۰ اسفندماه اعتصاب غذای خود را با درخواست بازگشت به بند سياسی زندان رجايی‌شهر کرج به‌شکل نامحدود ادامه داد و تا روز ۲۵ فروردين که به زندان رجايی‌شهر بازگشت به مدت ۳۹ روز در اعتصاب غذا به‌سر برد.

وی روز ۲۶ فروردين‌ماه پس از سپری کردن ۲۴ ساعت در قرنطينه زندان رجايی‌شهر به سالن ۱۲ اين زندان وارد شد اما پس از چند ساعت مسئولان زندان وی را به بند زندانيان عادی و خطرناک منتقل کردند.

وی که پس از ۳۹ روز اعتصاب غذا تنها ۲۴ ساعت بود که اعتصاب غذای خود را شکسته بشدت وزن کم کرده و با تاری ديد و افت فشار خون مواجه شده است.

شاهرخ زمانی عضو هيأت مديره کميته پيگيری برای ايجاد تشکل‌های مستقل کارگری و هيأت بازگشايی سنديکای کارگران ساختمان و نقاشان است و پس از آن‌که در ۱۸ خردادماه ۱۳۹۰ در تبریز بازداشت شد به ۱۱ سال زندان محکوم گردید.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.