ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

داستان منتشر نشده‌ای از مارکز یافت شد

داستان منتشر نشده‌ای از گابریل گارسیا مارکز، نویسنده کلمبیایی و برنده نوبل ادبی، پس از درگذشت او یافت شده است. این داستان «ما یکدیگر را در ماه اوت می‌بینیم» نام دارد.

داستان منتشر نشده‌ای از گابریل گارسیا مارکز، نویسنده کلمبیایی و برنده نوبل ادبی، پس از درگذشت او یافت شده است. این داستان «ما یکدیگر را در ماه اوت می‌بینیم» نام دارد.

گابریل گارسیا مارکز، نویسنده سر‌شناس کلمبیایی و برنده نوبل ادبی در سال ۱۹۸۲، بعد از ظهر پنجشنبه ۲۸ فروردین (۱۷ آوریل) درگذشت

کریستوبال پرا، ویراستار انتشارات «پنگوئن»، شعبه مکزیک، به خبرگزاری فرانسه گفته است که هنوز بستگان گابریل گارسیا مارکز تصمیم نگرفته‌اند این داستان منتشر نشده را انتشار دهند.

فرازی از داستان «ما یکدیگر را در ماه اوت می‌بینیم» در روزنامه «لا وانگوآردیا» در اسپانیا منتشر شده است. در این داستان یک زن ۵۰ ساله به جزیره‌ای با آب و هوای شرجی سفر می‌کند با این قصد که سر گور مادرش برود، اما به یک ماجراجویی عشقی پر از تن‌کامی دچار می‌شود.

این داستان احتمالاً در سال ۲۰۰۴، کمی پس از انتشار «خاطره دلبرکان غمگین من» نوشته شده است.

وزارت فرهنگ کلمبیا پس از دفن خاکستر مارکز اعلام کرد که جایزه‌ای ادبی به ارزش یکصد هزار دلار در بزرگداشت گابریل گارسیا مارکز بنیان خواهد گذاشت و آن را هر سال به بهترین داستان کوتاهی اهداء خواهد کرد که به زبان اسپانیایی نوشته شده باشد. جشنواره فیلم کوبا نیز هر سال در ماه دسامبر نام و خاطره مارکز را گرامی خواهد داشت.

گابریل گارسیا مارکز، نویسنده سر‌شناس کلمبیایی و برنده نوبل ادبی در سال ۱۹۸۲، بعد از ظهر پنجشنبه ۲۸ فروردین (۱۷ آوریل) درگذشت. او که در کاتاکا، در منطقه سانتامارا در کلمبیا متولد شده بود، از ۴۰ سال پیش در مکزیکوسیتی، پایتخت مکزیک، زندگی می‌کرد.

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.