ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

اوباما وعده تحریم‌های شدیدتر علیه روسیه را داد

باراک اوباما، رئیس جمهوری ایالات

باراک اوباما، رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا، روز دوشنبه (۲۸ آوریل / ۸ اردیبهشت) اعلام کرد که تحریم‌ها علیه روسیه بر سر بحران اوکراین تشدید خواهند شد.

به گفته وی تدابیر تنبیهی آمریکا به دلیل الحاق شبه‌جزیره کریمه به خاک روسیه، افراد و شرکت‌هایی مشخص را مد نظر دارند.

به گزارش خبرگزاری «رویترز»، رئیس جمهوری آمریکا در سفر خود به فیلیپین، روز دوشنبه در مانیل، پایتخت آن کشور، اعلام کرد که تشدید تحریم‌ها، صادرات روسیه در زمینه فن‌آوری‌های پیشرفته را دربرمی گیرد.

طبق اعلام باراک اوباما، اگر روسیه همچنان به شیوه قهرآمیز با اوکراین روبه‌رو شود، گام بعدی ممکن است تحریم‌هایی علیه بخش بانکی و صنایع دفاعی روسیه باشد.

وی همچنین تأکید کرده است که ایالات متحده و متحدانش حق اعمال اقدامات تنبیهی دیگری را نیز علیه روسیه برای خود محفوظ می‌دانند.

منطقه خودمختار کریمه که متعلق به اوکراین بود، در پی برگزاری همه‌پرسی الحاق به روسیه، از سوی روسیه به خاک آن الحاق شد.

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر چاپ کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟ به اندازه یک فنجان چای برای یک گزارشگر می‌توانید کمک برسانید!

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.