ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

فيلترينگ «واتس‌اَپ» در ایران تصويب شد

عبدالصمد خرم‌آبادی، دبير کميته تعيين

عبدالصمد خرم‌آبادی، دبير کميته تعيين مصاديق محتوای مجرمانه اعلام کرد که در آخرین جلسه این کمیته فيلترينگ نرم‌افزار «واتس‌اَپ» به تصويب رسيد.

به‌گزارش خبرگزاری فارس، عبدالصمد خرم‌آبادی گفت: «اين تصميم اتخاذ شده و به تصويب هم رسيده است، اما هنوز تصميم برای زمان اجرای فيلترينگ گرفته نشده است.»

خرم‌آبادی در گفت‌وگو با خبرگزاری مهر نیز گفته است اختلال و عدم دسترسی به وجود آمده در سرویس موبایلی «وایبر» مربوط به تصمیم این کمیته نیست و «وایبر» فیلتر نشده است.

دسترسی به سرویس تماس اینترنتی «وایبر» که یکی از اپلیکیشن‌های موبایل به‌شمار می‌رود، از ظهر روز سه‌شنبه، ۹ اردیبهشت‌ماه، برای کاربران ایرانی غیرممکن شده است.

عبدالصمد خرم‌آبادی گفت: «فعلا دستوری مبنی بر فیلتر کردن سرویس "وایبر" نداشته‌ایم و اطلاعی از دلایل این اختلال نیز نداریم.»

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • سارا

    اولا اول باید اینستاگرام فیلتر شه چون استفاده ی بدش بیشتر از خوبشه... دوما واتس اپ برنامه ی خوبی بود، ولی حیف که فیسبوک خریدش... فیسبوک هم که دیگه همه میشناسنش، حریم شخصیش افتضاحه...

  • یگانه

    چرا!؟

  • بهنام

    من شنیده ام که چند روز است در شبکه های اجتماعی مثل واتس آپ و وایبر کمپینی تشکیل شده است مبنی بر تحریم خرید بنزین در یک روز مشخص ، و شاید دلیل فیلتر شدن واتس آپ در این موقعیت زمانی همین مسئله و وحشت حکومت از همه گیر شدن چنین کمپین هایی باشد . از دست اندر کاران رادیو زمانه خواهشمندم ضمن تحقیق در مورد صحت و سقم وجود چنین کمپینی ، ضمن اطلاع رسانی به موقع قدرت این کمپین را به حد اکثر برسانند و بدینوسیله به آگاهی عموم برسانند تا بلکه این فعالیتها و اعتراضات مدنی جنبه همه گیری پیدا نموده و مردم بتوانند حداقل اعتراض خود را به گوش جهانیان برسانند .