ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

معصومه ابتکار: می‌دانیم پارازیت‌ها خطرهای زيادی دارند

معصومه ابتکار، رئيس سازمان حفاظت محيط زيست ایران خطرات امواج پارازيت‌ها را «بسيار مهم» خواند.

معصومه ابتکار، رئيس سازمان حفاظت محيط زيست ایران، از تلاش دولت برای کاهش خطرات امواج الکترومغناطيس از جمله امواج پارازيت‌ها خبر داد.

معصومه ابتکار، رئيس سازمان حفاظت محيط زيست ایران خطرات امواج پارازيت‌ها را «بسيار مهم» خواند

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، ايسنا، معصومه ابتکار در حاشيه دوازدهمين کنگره بين‌المللی ايمونولوژی و آلرژی ايران همچنین گفت: «می‌دانيم که امواج الکترومغناطيسی مخاطرات زيادی دارد و بايد تحت استانداردها و ضوابط‌ قرار بگيرد.»

رئيس سازمان حفاظت محيط زيست ایران اين موضوع را «بسيار مهم» خواند و بر نقش شوراهای شهر و روستا بر کاهش مخاطرات اين امواج تأکيد کرد و گفت: «در بعضی شوراها هنوز کميسيون محيط زيست نداريم اما اميدواريم تا پايان سال تمام شوراهای شهرها و روستاها برای محيط زيست، ساختاری مناسب تشکيل دهند.»

معصومه ابتکار مهرماه سال گذشته وعده داد که دکل‌های «غیرمجاز» ارسال پارازیت‌های دریافت امواج ماهواره برچیده شوند.

پیش از این، حسن قاضی‌زاده هاشمی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران نیز گفته بود که گروهی متشکل از کارشناسان وزارت ارتباطات، بهداشت، سازمان انرژی اتمی و سایر دستگاه‌های مربوطه در مورد تأثیر پخش پارازیت بر سلامت مردم تحقیق می‌کند.

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • hasani

    وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره انتشار فیلم "من روحانی هستم" گفت: این فیلم یک توهین آشکار به شخص رییس جمهور است و دستگاه قضایی باید با عوامل آن برخورد کند!! روش احمدی نژاد که کاریکاتوریست را شلاق زدندو دانشجوی پلاکارد: دیکتاتور جایش دانشگاه نیست را محکوم به اعدام کرده اند!

  • بهنام

    همه این مزدوران ، همه مضرات نظام ننگین جمهوری اسلامی را میدانند ولی هرگز جهت رفع آن هیچ اقدامی نمیکنند ، چرا که این نظام ننگین ضد مردمیست و برای نابودی ایران و ایرانیان ساخته و پرداخته شده است .