ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

شاهزاده‌نشین موناکو فیلم افتتاحیه جشنواره کن را تحریم کرد

شاهزاده‌نشین موناکو فیلم «گریس موناکو» را تحریم کرد. جشنواره فیلم کن در ۱۴ مه ۲۰۱۴ با این فیلم گشایش می‌یابد.

شاهزاده‌نشین موناکو فیلم «گریس موناکو» را تحریم کرد. جشنواره فیلم کن در ۱۴ مه ۲۰۱۴ با این فیلم گشایش می‌یابد. در گریس موناکو نیکل کیدمن، بازیگر سرشناس هالیوود در نقش گریس کلی بازی می‌کند.

بزرگ‌ کنید
نیکل کیدمن در نقش گریس کلی در فیلم «گریس موناکو»

شاهزاده‌نشین موناکو، در آستانه برگزاری جشنواره فیلم کن در ۱۴ ماه مه اعلام کرد که فیلم «گریس موناکو»، فیلم افتتاحیه این جشنواره با بازی نیکل کیدمن را به دلیل تحریف واقعیت‌ها با اهداف تجاری تحریم می‌کند.

موضوع «گریس موناکو» زندگی گریس کلی، بازیگر فیلم‌های هالیوودی است که در سال ۱۹۵۴تصمیم گرفت از سینما کناره‌گیری کند و با شاهزاده رنیه ازدواج کند. در فیلم «گریس موناکو»، نیکل کیدمن نقش گریس کلی را ایفا می‌‌کند و تیم روث، در نقش شاهزاده رنه ظاهر می‌شود.

«گریس موناکو» را اولیور داهان، فیلمساز فرانسوی کارگردانی کرده و فیلمنامه‌اش را آرش عامل، فیلمنامه‌نویس ایرانی نوشته است. شاهزاده‌نشین موناکو ادعا می‌کند که این فیلم «به هیچ‌وجه واقعیت زندگی گریس کلی را بیان نکرده و تحت هیچ شرایطی نمی‌توان آن را یک فیلم زندگی‌نامه‌ای» در نظر گرفت.

ابتدا قرار بود «گریس موناکو» در نوامبر ۲۰۱۳ اکران شود. حتی از نیکل کیدمن به عنوان نامزد بهترین بازیگر زن در اسکار ۲۰۱۴ نام برده شده بود، اما اکران فیلم به تعویق افتاد. اکنون سرنوشت این فیلم را جشنواره فیلم کن رقم خواهد زد.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.