ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

مرگ دو کارگر ایرانی در روز کارگر

ابوالفضل تيموری، مدير حوزه سه سازمان آتش‌نشانی و خدمات ايمنی شهرداری مشهد از مرگ دو کارگر در پی ريزش آوار يک محل گودبرداری شده در شهرک صنعتی طرق اين شهر خبر داد.

ابوالفضل تيموری، مدير حوزه سه سازمان آتش‌نشانی و خدمات ايمنی شهرداری مشهد، از مرگ دو کارگر در پی ريزش آوار يک محل گودبرداری شده در شهرک صنعتی طرق اين شهر خبر داد.

اين دو کارگر روز ۱۱ارديبهشت، اول مه، هم‌زمان با روز کارگر جان باخته‌اند.

به گزارش روز شنبه روزنامه «اعتماد»، مدير حوزه سه سازمان آتش‌نشانی و خدمات ايمنی شهرداری مشهد گفت: «پس از حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که دو کارگر جوان حين کار در يک محل گودبرداری شده ناگهان دچار حادثه شده و بخش‌هايی از ديواره محل گودبرداری شده بر سر آنان ريخته و در زير خروارها خاک مدفون شده‌اند.»

تيموری  افزود:‌« آتش‌نشانان با استفاده از تجهيزات مخصوص اقدام به آوار‌برداری و خارج کردن جسد دو کارگر از زير آوار کرده و به عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه تحويل دادند.»

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.