ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

«پخش تیزر کنسرت ایرج در شبکه ماهواره‌ای سبب لغو آن شد»

به‌گفته اميراحسان فدايی، خواننده موسیقی پاپ کنسرت وی و ایرج (حسین خواجه امیری) در کیش به دلیل پخش تیزر تبلیغی آن از شبکه‌های ماهواره‌ای بود.

اميراحسان فدايی، خواننده موسیقی پاپ که در آلبوم «من و استاد» با ایرج (حسین خواجه امیری) خواننده قدیمی، هم‌آواز شده، اعلام کرد که پخش تیزر تبلیغی کنسرت وی و ایرج در جزیره کیش از شبکه ماهواره‌ای «من و تو» باعث لغو کنسرت از سوی وزارت ارشاد شده اما وی و دست‌اندرکاران کنسرت از انتشار این تيزر اطلاعی نداشتند.

بزرگ‌ کنید
ایرج (حسین خواجه امیری) خواننده قدیمی ایران

به‌گزارش خبرگزاری مهر، اميراحسان فدايی ضمن اعلام این خبر گفت: «ما مجوزهای لازم را نيز در اين زمينه گرفته بوديم اما به يک‌باره و با وجود تبليغاتی که برای کنسرت انجام گرفته بود اين کنسرت لغو و به ما اعلام کردند که آقای خواجه اميری تا اطلاع ثانوی نمی‌تواند در اجرای زنده‌ای حضور داشته باشد.»

فدايی افزود: «مشکل ما از آن‌جايی آغاز شد که در آلبوم "من و استاد" از تراک "گنج قارون" استفاده کرديم و اين موضوع به خودی خود آغازگر مشکلاتی برای ادامه کار بود.»

«گنج قارون» فیلمی بود که در سال ۱۳۴۴ سیامک یاسمی آن را ساخت و در آن محمدعلی فردین و فروزان ایفای نقش کردند. در این فیلم «ایرج» به‌جای فردین آواز خواند و ترانه‌های این فیلم، به‌ویژه ترانه «گنج قارون نمی‌خوام» در فروش میلیونی و بی‌سابقه آن نقش اساسی داشتند.

اميراحسان فدايی همچنین گفت: «صحبت اصلی من اين است که چرا وقتی اين قطعه‌ها دارای مجوز هستند به ما ايراداتی وارد می‌کنند و به دليل پخش بدون اجازه تيزر آلبوم در يک شبکه فارسی‌زبان از فعاليت ما جلوگيری می‌کنند.»

به‌گفته وی مسئولان مربوطه گفته‌اند ایرج از کار ممنوع نیست بلکه از برگزاری کنسرت ممنوع است.

این خواننده موسیقی همچنین گفت با وی «برخورد قضايی» شده است. اميراحسان فدايی در هفته نخست اردیبهشت‌ماه به مدت دو روز برای ارايه توضيحاتی درباره آلبوم جديد خود و اجرای کنسرتش به مراجع قضایی فراخوانده شده بود

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

  • بابک

    1ـ ازاین نام پیداست که برنامه گذاری و کارگردانی از آقای فدایی بود. این که ایشان نام برنامه را «من و استاد» گذاشتند کار درستی نبود. این «من » کیست که خود را در کنار ایراج مطرح میکند؟ اگر هم میخواستند چنین نامی بگذارند ( که نمی بایست ) باید می نوشتند «استاد و من» . 2ـ اینها هم از پیامدهای کردار خود استاد ایرج است. متاسفانه ( گاهی ) استاد قدر صدای خود را ندانستند. هر چه جلویش گذاشند را اجرا کردند، از بهترین برنامه های گلها و غیر آن گرفته تا سبک ترین و کم ارزش ترین کارها ( ای بسا کارهای بی ارزش ) را. دراین زمینه باید آقای شجریان را ستایش کرد که خود را پاس داشتند و هر کاری را نپذیرفتند. اگر ایرج نیز چنین مَنِشی میداشتند امروز بسیار برتر از این می بودند که هستند. خواهشمندیم در این روزگار سالخوردگی از اجرای کارهای کم ارزش خودد اری کنند، کارهایی انجام دهند که در خور صدای ایشان باشد. ـ هر سروده ای را نخوانند. هر سروده ای را نخوانند. ـ توانایی هر آدمی رفته رفته کم میشود. ایشان آوازها و ترانه هایی بخوانند که با توانایی آوایی ایشان در این زمان جور باشد. ـ به تندرستی خود توجه ویژه کنند و دراین راه هرچه که برای ایشان خوب نباشد را باید ترک کنند دریغ از صدای ایراج ! برخی از کارهای ایشان را نمیتوانم گوش دهم. گریه امان نمیدهد .... تندرست باشند

  • حسین

    مملکت از پایبست ویران است