ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

مطهری: حصر موسوی و کروبی نباید به نقطه چرکين انقلاب تبدیل شود

علی مطهری گفت ادامه حصر موسوی، رهنورد و کروبی ديگر منطقی و معقول نيست و سودی برای نظام ندارد.

علی مطهری، نماينده مجلس ايران، طی سخنانی در  دانشگاه قزوين گفت نبايد حصر ميرحسين موسوی، مهدی کروبی و زهرا رهنورد را به «نقطه چرکينی در انقلاب» تبديل کرد.

موسوی، رهنورد و کروبی از بهمن ۱۳۸۹در حصر خانگی به‌سر می‌برند

به گزارش کلمه، مطهری، حصر سه سال و نيمه موسوی، رهنورد و کروبی را «غيرقانونی و غيرشرعی» توصيف کرد و افزود: «ادامه حصر موسوی و کروبی با گذشت مدتی طولانی از اين موضوع ديگر منطقی و معقول نيست و سودی برای نظام ندارد.»

به‌گفته وی «درخواست توبه هم از کسی که کارش را قبول دارد و به آن اعتقاد دارد، منطقی نيست. يا بايد دو طرف از خطاها بگذرند يا اين‌که باز هم دو طرف مجازات شوند.»

اين نماينده مجلس گفت: «چون هر دوی اين افراد پيرمرد هستند و شرايط جسمانی خوبی ندارند اگر يکی از اين دو نفر خدای ناکرده در حبس از دنيا برود در اين صورت جواب سئوال‌کنندگان را بايد چه کسی بدهد؟»

موسوی، کروبی و رهنورد از بهمن ۱۳۸۹ در حصر خانگی به‌سر می‌برند.

گروهی از دانشجويان در اين مراسم پلاکاردهايی با عناوين «موسوی، رهنورد و کروبی آزاد بايد گردند»، «زندانی سياسی آزاد بايد گردد»، «قلب مير ما خسته است، دلواپسيم» و «مير سبزمان را آزاد کنيد» در دست داشتند.

این مطلب را پسندیدید؟ کمک مالی شما به ما این امکان را خواهد داد که از این نوع مطالب بیشتر منتشر کنیم.

آیا مایل هستید ما را در تحقیق و نوشتن تعداد بیشتری از این‌گونه مطالب یاری کنید؟

.در حال حاضر امکان دریافت کمک مخاطبان ساکن ایران وجود ندارد

توضیح بیشتر در مورد اینکه چطور از ما حمایت کنید

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.