ارتباط ناشناخته. ارتباط بدون سانسور. ارتباط برقرار نمی‌شود. سایت اصلی احتمالاً زیر سانسور است. ارتباط با سایت (های) موازی برقرار شد. ارتباط برقرار نمی‌شود. ارتباط اینترنت خود را امتحان کنید. احتمال دارد اینترنت به طور سراسری قطع شده باشد. ادامه مطلب

وزارت اطلاعات تذکر به وزارت خارجه را تکذيب کرد

روابط عمومی وزارت اطلاعات ايران این خبر که به نقل از این وزارتخانه گفته شده مسئوليت ديدار کاترین اشتون با فعالان زن با وزير امور خارجه است را تکذيب کرد.

روابط عمومی وزارت اطلاعات ايران توصيه اين وزارتخانه به مسئولان وزارت خارجه درباره ديدار کاترين اشتون، مسئول سياست خارجی اتحاديه اروپا با فعالان زن را تکذيب کرد.

بزرگ‌ کنید
دیدار کاترین اشتون با نرگس محمدی، مادر ستار بهشتی و فعالان زن در ایران همچنان موضوع بحث است

به گزارش واحد مرکزی خبر صدا و سيمای جمهوری اسلامی ايران، در اطلاعيه روابط عمومی وزارت اطلاعات آمده است: «خبر خبرگزاری نسيم درباره اظهارات وزير اطلاعات در جلسه کميسيون امنيت ملی مجلس که به‌صورت پيامک منتشر شده، مبنی بر اين‌که مسئوليت ديدار اشتون با عوامل فتنه با وزير امور خارجه و مسئولان اين وزارتخانه بوده و به آن‌ها گوشزد کرده بوديم، غيرواقعی است و تکذيب می‌شود.»

خبرگزاری نسيم روز گذشته به نقل از يک نماينده مجلس خبر داده بود که وزارت اطلاعات درباره ديدارهای کاترين اشتون به وزارت خارجه تذکر داده است.

نظر بدهید

در پرکردن فرم خطایی صورت گرفته

نظرها

نظری وجود ندارد.